Антъни си призна: Наркотикът беше в джоба ми

Антъни си призна: Наркотикът беше в джоба ми

Плувецът обясни ситуацията като "лошо стечение на обстоятелствата"

Антъни Иванов потвърди за скандала с дрогата, но отрече да е бил арестуван или употребявал канабис. Малко след като гръмна новината, че звездата на българското плуване е бил задържан, той публикува в своя Фейсбук профил снимка от басейна и написа, че му предстои интересна тренировка.

"Не беше както излиза навсякъде. Не сме зад решетките. Имаше малко количество в нас. Полицаите ни претърсиха. Лошо стечение на обстоятелствата. Предложих да ми направят тест, полицията не искаше. След това ни пуснаха", каза пред bTV Антъни Иванов

Просто така се случи, бях заедно с един мой приятел, с който не се бяхме виждали отдавна. Имахме намерение, но не го направихме", каза още плувецът.Той увери на няколко пъти, че до употреба така и не се е стигнало, а откритото количество е било в джоба му.

"Полицаите казаха, че става дума за много малко количество като грамаж, за да има някакви сериозни последици върху мен. Питаха ме откъде е закупен наркотикът, но аз не мога да отговоря, тъй като не съм извършил покупката“, завърши Антъни Иванов.

"Определено лоша реклама, не е било планирано, не съм искал да направя нещо такова. В момент на слабост. Вече съжалявам и не искам да се повтаря."

ОЩЕ ПО ТЕМАТА:

ИЗВЪНРЕДНО: Арестуваха Антъни Иванов с дрога

Арестуваният Антъни Иванов активен в социалните мрежи

Антоанета Стефанова 15-а след осмия кръг на Световното по шах

Гросмайстор Антоанета Стефанова заема 15-о място с 5,5 точки след осмия кръг при жените на световното първенство по ускорен шахмат в Доха, Катар.

Антоанета Стефанова със силен старт на световното първенство по ускорен шахмат

В събота предстоят нови четири кръга при жените

8888.bg и „Феникс на доброто“ подариха празнични моменти на децата от Преходно жилище – Хасково

Инициативата осигури лаптоп и телевизор за малчуганите

eSports през декември: месец, изпълнен с битки и емоция

Декември се превърна в мост между настоящите постижения и бъдещите иновации в електронните спортове

Художествената гимнастика отчете общо 111 медала

Българска федерация художествена гимнастика отчете успешна 2025 година със спечелени общо 111 медала

Двама българи в топ 10 на Спортист на Балканите

Александър Николов и Карлос Насар попаднаха в топ 10 на 52-рото издание на анкетата на БТА „Спортист на Балканите“ за 2025 година