Антоанета Стефанова завърши реми с Татяна Косинцева

Антоанета Стефанова завърши реми с Татяна Косинцева

Утре в партия от 8-мия кръг Антоанета Стефанова ще играе с белите фигури срещу Батшимег Тувшинтус от Монголия.

Гросмайстор Антоанета Стефанова завърши реми с Татяна Косинцева (Русия) в партия от седмия кръг на турнира по шахмат за жени от веригата Гран при на ФИДЕ, който се провежда в руския град Ханти Мансийск.

Стефанова, която игра с черните фигури, се съгласи на реми на 36-тия ход с руската гросмайсторка Косинцева. Така Стефанова има 3,5 точки в актива си след 7 кръга.

Утре в партия от 8-мия кръг Антоанета Стефанова ще играе с белите фигури срещу Батшимег Тувшинтус от Монголия.

Браво! България завърши с 13 медала на “София къп”

В турнира участваха представителки на 28 държави, а нашата страна беше представена от 14 грации.

Локомотив Горна Оряховица вдигна Купата на България в хандбала

Инфарктен финал с Шумен

Спартак (Варна) с бронз от Купата на България по хандбал за мъже

След победа в мача за третото място над миналогодишния носител на трофея Фрегата (Бургас)

Диана Петкова подобри националния рекорд на 100 метра бътерфлай

По време на Държавното отборно първенство по плуване в Пловдив

Анастасия Калева стана шампионка на международния "София къп"

Анастасия Калева стана шампионка, а Яница Динева спечели бронз в многобоя при жените на международния турнир по художествена гимнастика "София къп".

Шумен е на финал за Купата на България по хандбал

Шумен 61 се класира за финала в турнира за купата на България по хандбал за мъже, след като победи Спартак Варна във втория полуфинал в "Арена Шумен" с 22:20 (11:13).