Бербатов: Не се виждам като треньор в България

Бербатов: Не се виждам като треньор в България

"А защо да не стана актьор, ако получа интересно предложение от Холивуд!?"

Много неща са ми интересни и ме привличат. И да бъда треньор, и да бъда ръководител. А защо и да не бъда и актьор, ако получа интересно предложение от Холивуд!?, заяви Димитър Бербатов , след като награди участниците на финалния турнир Данониада, който се проведе на Детския празник 1-и юни.

 

"При всички случаи, ако бъда треньор, ще започна в чужбина. Имам някакви идеи по този въпрос. Просто съм се откъснал от българската среда, от българската действителност и не се виждам тук като наставник”, добави Бербо.
 
Още преди време той заяви, че ако и през идното лято не   си намери отбор, ще сложи край на кариерата си. 
 
"В момента съм в активна почивка. Ще видим дали ще има интерес към мене до края на трансферния период и ако няма, може би е време да се насоча към край на активната си кариера”, заяви бившият №9 на Манчестър Юнайтед.
 
По всичко изглежда, че Димитър Бербатов вече не е толкова ентусиазиран да се завърне и да оправи българския футбол, каквато готовност беше изразил преди време. 
 
“Понякога, когато мине времето, започваш да се даваш сметка, че някои неща не е трябвало да ги казваш. Не че не го мисля или се отказвам от
думите си, но е минало време”, каза още Митко. 
 
В същото време стана ясно, че плановете на Бербатов за развитие на своя собствена футболна академия в момента са в застой. 
 
"Не може да се реализира поради причини, на които не искам да се спирам. Можем да определим ситуацията с моята академия e "по средата". В България винаги ще има таланти, във всяка една сфера на живота, така че няма как да говорим дали тези деца са успокоителното доказателство за бъдещето на нашия футбол. Но не е само талантът. В момента родителите им трябва да вземат правилните решения за тяхното бъдеще поне до тогава, когато децата сами ще започнат да взимат тези решения”, завърши Бербатов.
Браво! България завърши с 13 медала на “София къп”

В турнира участваха представителки на 28 държави, а нашата страна беше представена от 14 грации.

Локомотив Горна Оряховица вдигна Купата на България в хандбала

Инфарктен финал с Шумен

Спартак (Варна) с бронз от Купата на България по хандбал за мъже

След победа в мача за третото място над миналогодишния носител на трофея Фрегата (Бургас)

Диана Петкова подобри националния рекорд на 100 метра бътерфлай

По време на Държавното отборно първенство по плуване в Пловдив

Анастасия Калева стана шампионка на международния "София къп"

Анастасия Калева стана шампионка, а Яница Динева спечели бронз в многобоя при жените на международния турнир по художествена гимнастика "София къп".

Шумен е на финал за Купата на България по хандбал

Шумен 61 се класира за финала в турнира за купата на България по хандбал за мъже, след като победи Спартак Варна във втория полуфинал в "Арена Шумен" с 22:20 (11:13).