Билал Бари се връща в България този уикенд

Билал Бари се връща в България този уикенд

Нападателят до момента беше във Франция

Нападателят на Левски Билал Бари ще се завърне в България в събота, 11 февруари. Той бе във Франция през последните месеци, където провеждаше възстановяването си след тежката контузия, която получи в началото на септември. 25-годишният футболист бе опериран в родината си, след което работи с рехабилитатор и физиотерапевт в базата на френските национали в Клерфонтен.

Сега Бари се прибира и ще продължи възстановяването си с медицинския щаб на Левски. Треньорът на "сините" Станимир Стоилов заяви, че първоначалните прогнози за оздравяването на нападателя са били около 8-10 месеца. Това означава, че той ще бъде на разположение на наставника най-рано през май, но в клуба едва ли ще рискуват здравето му и 25-годишният играч ще се завърне в игра за столичани чак през следващия сезон.

Билал Бари бе привлечен в Левски от Монтана през 2021 година. До момента той има 63 мача и 13 попадения във всички турнири за "сините". През зимата на "Герена" привлякоха играч на неговата позиция в лицето на бразилеца Рикардиньо.

 

В подкрепа на деца с увреждания: Феникс на доброто и 8888.bg дари интерактивен под

Инициативата продължава да изгражда мостове между бизнеса, общностите и хората в нужда

Карлос Насар: Искам отново да стана олимпийски шампион

„Целя се в световното първенство, което предстои в Норвегия и се надявам следващата категория да ми е удобна“

Българка смени скандална треньорка начело на художествената гимнастика на Италия

Италианската федерация по гимнастика назначи Мариела Пашалиева за старши треньор на националния отбор по художествена гимнастика.

Министърът на образованието хвали НСА

Около 2500 лева е средният доход на завършилите "Спорт" в Националната спортна академия

Новият етап за конния спорт в България стартира от Панагюрище на 2 и 3 май

Публиката в града ще стане свидетел и на честванията за 149-ата годишнина от Априлското въстание

България с 8 медала от Световното по калистеника в София

България за първи път беше домакин на Световно по калистеника

Валентина Георгиева с бронз от Световната купа по спортна гимнастика

За Валентина Георгиева това е втори медал за сезона от Световните купи след златото на прескок в Осие

България триумфира в Риека

Риека беше домакин на уникално международно събитие по проект #BeInclusiveWaterPolo

Пращаме пълен отбор грации на Европейската купа в Баку

В индивидуалната надпревара при жените ще стартират Дара Малинова и Олександра Шалуева