Брадли Уигинс пропуска "Тур дьо Франс" за втора поредна година

Брадли Уигинс пропуска "Тур дьо Франс" за втора поредна година

Британецът се контузи в четвъртия етап на Обиколката на Швейцария

Олимпийският шампион от Лондон 2012 и победител в "Тур дьо Франс" същата година Брадли Уигинс се оттегли от участие в Обиколката на Швейцария. Британецът е с охлузвания по бедрото на десния крак след падане в четвъртия етап вчера.

Уигинс, който също има инфекция в гръдния кош, ще се завърне в Англия за лечение. Очаква се той да пропусне "Тур дьо Франс" за втора поредна година, а отбора на "Скай" ще бъде воден от шампиона за миналата година Крис Фруум (Великобритания).

Уигинс падна 28 км преди финала на четвъртия етап на Обиколката на Швейцария във вторник. Той обясни, че се е опитвал да избегне инцидент.

Почина бившият президент на Световната антидопингова агенция

На 84-годишна възраст почина Крейг Рийди - влиятелна фигура в сферата на олимпизма и борбата с допинга, съобщиха световните медии.

Две български победи на Европейското по бадминтон

Стефани Стоева и Калояна Налбантова със силен старт в Испания

Браво! България завърши с 13 медала на “София къп”

В турнира участваха представителки на 28 държави, а нашата страна беше представена от 14 грации.

Локомотив Горна Оряховица вдигна Купата на България в хандбала

Инфарктен финал с Шумен

Спартак (Варна) с бронз от Купата на България по хандбал за мъже

След победа в мача за третото място над миналогодишния носител на трофея Фрегата (Бургас)

Диана Петкова подобри националния рекорд на 100 метра бътерфлай

По време на Държавното отборно първенство по плуване в Пловдив