Бронзов медал за ансамбъла ни на финала на пет топки в Гуадалахара

Бронзов медал за ансамбъла ни на финала на пет топки в Гуадалахара

Момичетата ни останаха зад Русия и Италия

 Ансамбълът на България спечели бронзовите медали на пет топки на финалите на отделните уреди на Световната чалъндж купа по художествена гимнастика в испанския град Гуадалахара.

Отборът в състав Симона Дянкова, Стефани Кирякова, Мадлен Радуканова, Ерика Зафирова и Лаура Траатс допусна грешки в изпълнението си и получи оценка от 22.950 точки (16.000 за трудност и 6.950 за изпълнение). Това е второ отличие за възпитаничките на Весела Димитрова от турнира след среброто в многобоя снощи.

Златните медали на пет топки завоюва Русия с 25.850 точки (17.700 и 8.150), а на второ място е Италия с 25.000 (16.700 и 8.300). Финалът на два обръча и три чифта бухалки започва в 18.30 часа българско време.

Сестри Стоеви станаха шампионки на двойки в Италия

Те победиха туркини на финалае

Рамазанов и Магамаев със сребърни медали в Турция

Двамата загубиха във финалите си на турнира по борба "Яшар Догу"

Спортът по телевизията днес

Вижте богатата неделна програма

Страхотно! Трети медал за Петър Мицин от ЕП по плуване

Българинът грабна среброто на 800 метра свободен стил

Сестри Стоеви са на полуфинал в Италия

Наложиха се над украинки

Сестри Стоеви са четвъртфиналистки в Италия

Стефани продължава напред и на сингъл

СТРАХОТНО: Петър Мицин е европейски шампион

На 400 метра свободен стил

Налбантова с втора победа на турнир в САЩ

Калояна Налбантова постигна втора поредна победа и се класира за четвъртфиналите на единично жени на турнира по бадминтон от сериите BWF World Tour Super 300 в Каунсил Блъфс (САЩ).

Мицин със сребро на Европейското първенство в Сърбия

Турнирът е за мъже и жени до 23 години