Дават 3.5 млн. лева за зала в Гоце Делчев

Дават 3.5 млн. лева за зала в Гоце Делчев

Гоце Делчев ще има нова многофункционална закрита спортна зал

Гоце Делчев все пак ще има нова многофункционална закрита спортна зала и тя ще бъде готова до началото на 2015 г., обявиха от общината. Съоръжението е част от амбициозен инфраструктурен проект на обща стойност от 5 250 000 лева. Те ще бъдат инвестирани в довършването на залата и в различни начинания за благоустрояване на Общинския център и на селата Мусомища, Баничан, Борово, Лъжница, Корница, Брезница и Буково.

Сумата е най-голямата, отделена от държавата, на територията на цяла област Благоевград, сочи справката, а лъвският пай - около 3,5 милиона лева, ще бъдат вложени в завършването на спортното съоръжение. То е отдавнашна болка на неврокопчани и няколко поколения в града мечтаят за реализирането й.

За последно бе решено тя да се намира в пространството до градския стадион в Гоце Делчев.

Две български победи на Европейското по бадминтон

Стефани Стоева и Калояна Налбантова със силен старт в Испания

Браво! България завърши с 13 медала на “София къп”

В турнира участваха представителки на 28 държави, а нашата страна беше представена от 14 грации.

Локомотив Горна Оряховица вдигна Купата на България в хандбала

Инфарктен финал с Шумен

Спартак (Варна) с бронз от Купата на България по хандбал за мъже

След победа в мача за третото място над миналогодишния носител на трофея Фрегата (Бургас)

Диана Петкова подобри националния рекорд на 100 метра бътерфлай

По време на Държавното отборно първенство по плуване в Пловдив

Анастасия Калева стана шампионка на международния "София къп"

Анастасия Калева стана шампионка, а Яница Динева спечели бронз в многобоя при жените на международния турнир по художествена гимнастика "София къп".