Девилс чака Бизони или Юнак за съперник на финала за Купата

Девилс чака Бизони или Юнак за съперник на финала за Купата

Дупнишките „дяволи” ще играят с победителя от двойката Бизони –Юнак на финала за Купата на България по бейзбол. Както е ясно Девилс си осигури участие на финала след, като отборът на Титани (Вн) се отказа и дупничани записаха победи над Академик (Сф) с 8:2 и Атлелетик (Сф) с 1:0 в предварителната група.

Дупнишките „дяволи” ще играят с победителя от двойката Бизони –Юнак на финала за Купата на България по бейзбол. Както е ясно Девилс си осигури участие на финала след, като отборът на Титани (Вн) се отказа и дупничани записаха победи над Академик (Сф) с 8:2 и Атлелетик (Сф) с 1:0 в предварителната група.

Техният съперник ще бъде определен в събота, когато ще се играе последния мач от другата група между столичния Юнак и новият шампион Бизони (Благоевград). Двубоят е на стадион „Портър Парк” в Благоевград от 13.00 часа.

Победителят от този двубой ще играе финал във втория по сила турнир в българския бейзбол. При победа на Бизони в събота- финалът на следващия ден в неделя отново ще се играе на игрището, край парк „Бачиново” в областния център.

При загуба на 16-кратните шампиони, столичните „юнаци” ще играят с Девилс в Дупница. Финалният мач за Купата на България също ще се играе от 13.00 часа, само остава да се разбере мястото, където ще се играе  и втория отбор финалист.

Организаторите на Тур дьо Франс обявиха маршрута на състезанието

Догодина ще се проведе 113-ата Обиколка на Франция

Валентина Георгиева: Не искам да ме запомнят като момичето с контузията

Веднъж вече се завърна в спорта след тежка травма

Стела Енева дари на НСА първия си паралимпийски медал  

Със смесени чувства съм в момента, обърна се тя към студентите

Президентът на българската федерация Слави Бинев беше избран в Съвета на Световното таекуондо

Президентът на Българската федерация по таекуондо (олимпийска версия) беше избран за член на Съвета на Световното таекуондо

Националите по хандбал с лагер у нас и в Сърбия

Тимът се събира в понеделник

ЦСКА поведе в държавното по тенис на маса

ЦСКА поведе в класирането след провеждането на откриващия турнир от първия етап от Висшата лига на Държавното отборно първенство по тенис на маса за мъже в "Арена Асарел" в Панагюрище.

Карлос Насар се върна към най-тежката си лична драма

Когато чух за катастрофата, бях на лагер

Българска федерация по гимнастика с подробности за Валентина Георгиева

Двукратната европейска вицешампионка получи контузия в коляното

Ужас! Валентина Георгиева с нова контузия в коляното

Двукратната европейска вицешампионка Валентина Георгиева получи контузия по време на изпълнението си на прескок на световното първенство по спортна гимнастика в Джакарта (Индонезия).