Допълнителни предимства за бизнеса с ПОС пакет от Fibank

Допълнителни предимства за бизнеса с ПОС пакет от Fibank

И двата пакета включват най-ново поколение ПОС устройства

Fibank (Първа инвестиционна банка) предлага на своите бизнес клиенти възможността за инсталиране на ПОС терминал с пакетите „Fibank ПОС“ и „Fibank ПОС +“.

И двата пакета включват най-ново поколение ПОС устройства, чрез които се извършват бързи, сигурни и удобни плащания с различни брандове дебитни и кредитни карти.

Пакетите на ПИБ за бизнеса са с атрактивни спрямо пазара условия за обслужване, без такси за откриване на фирмената сметка за картови операции и за издаване/поддръжка на бизнес дебитната карта към нея. Преводите към други собствени сметки във Fibank с фирмената сметка са неограничени и безплатни, а компаниите могат да заявят и овърдрафт в размер до 250 000 лева. Предимствата на услугата, която банката предлага, са няколко:

- инсталация на ПОС без такса, безплатна SIM карта за пренос на данни без месечни такси;

- безплатно периодично обучение на персонала, първокласно обслужване и поддръжка 24/7;

- безплатен достъп в My Fibank до справки в реално време;

- безплатни рекламни материали и технически инструкции.

Пакетът „Fibank ПОС“ се предоставя с операционна система Android и мощна батерия, гарантираща оптимална работа на устройството. Приемат се плащания с магнитна лента, EMV чип и PIN, безконтактни и мобилни плащания. Възможност за закупуване на ПОС терминала на изключително конкурентна цена с гаранция в рамките на 1 година.

Пакетът „Fibank ПОС +“ е с безплатно устройство, предоставено от банката, напълно съвместимо с изискванията на различните картови оператори.

Договор за ПОС пакет се сключва във всеки от офисите в клоновата мрежа на банката в цялата страна. За връзка с експертите на Първа инвестиционна банка, които отговарят за терминалните устройства, фирмите могат да изпратят e-mail на: pos@fibank.bg.

С две ремита и загуба приключи българското участие на Големия швейцарски турнир на ФИДЕ

С две ремита и загуба приключи българското участие на Големия швейцарски турнир на ФИДЕ в Самарканд. 

България със 7 медала от третия ден на СП по канадска борба в Албена

Българските представители спечелиха седем медала (3 златни и 4 сребърни) в третия състезателен ден на Световното първенство по канадска борба, което се провежда в Албена.

И НСА посрещна своите първокурсници

Красимир Петков подчерта колко важна е отговорността на всеки студент пред самия себе си

Весела Лечева гост на държавното първенство по ловна стрелба

Федерацията създава отлични условия за развитието на този атрактивен спорт

Зам.-министър Петър Младенов: Образованието е най-сигурната инвестиция в бъдещето на всяко дете

В рамките на събитието беше открита и новоизградена спортна площадка

Валентина Георгиева остана на крачка от медалите в Париж

Двукратната европейска сребърна медалистка Валентина Георгиева зае четвърто място на финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика във френската столица Париж

Първи медал за България от Световното по канадска борба в Албена

Стефан Стефанов донесе първия медал от Световното първенство по канадска борба, което започна в Албена.

Валентина Георгиева на финал на прескок на СК по спортна гимнастика

Двукратната европейска вицешампионка Валентина Георгиева се класира за финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика във френската столица Париж.

Премиерът и спортният министър инспектираха зала по борба, направена за 40 дни

Правителството отпусна 2 млн. лв. за съоръжението, което ще се използва от клубовете по борба на ЦСКА