Елица Янкова грабна медал със страхотен обрат

Елица Янкова грабна медал със страхотен обрат

Българската състезателка по борба падаше с 0:6, но спечели със 7:6

Българската състезателка по борба Елица Янкова демонстрира несломим дух в мача си за бронзовия медал от Европейскто първенство по борба в Рига в категория до 48 килограма.

Тя губеше с 0:6 срещу рускинята Валентина Исламова, но успя да обърне развоя на срещата в своя полза и в крайна сметка стигна до отличието с резултат 7:6.

Янкова започна по-активно мача, но допусна да бъде свалена от съперничката. До края на първата част разликата набъбна до шест точки.

През втората част обаче Елица бе неудържима и стигна до победата със седем безответни точки.

Зам.-министър Младенов: Високите стандарти, които поставяме в работата си с младите са наш приоритет

Придобиването на „Знак за качество“ е международно признание, което допринася за припознаването на центровете на местно и европейско ниво и ги подпомага в реализирането на  целите им.

Продължава забраната на атлети от Русия и Беларус за участие в международни състезания

Световната атлетическа федерация се придържа стриктно към политиката си на изключване на атлетите от Русия и Беларус в международни състезания, което включва и започващото Световно първенство в събота в Токио, предаде ДПА.

Два тиража подред, двама тото милионери

Над 20 милиона и 700 хиляди лева печалби само през август

В Испания: Удвояват охраната за финала на Обиколката на Испания в Мадрид

Общинската полиция ще има повече от 800 служители, които ще заемат позиции по дължината на цялото трасе

Рамазанов отрече категорично, че ще сменя националността

"Планирам октомври месец да започна рехабилитация, която ще проведа в Германия"

Шестима българи на турнир по бадминтон в Белгия

Шестима състезатели ще представят България на международния турнир по бадминтон за мъже и жени, който ще се проведе в Льовен (Белгия) от 10 до 13 септември.

Антоанета Стефанова постигна нов успех в Самарканд, Узбекистан

Българката се наложи с черните фигури над Гулдона Каримова

Герайнт Томас сложи край на кариерата си в колоезденето

Той завършва 20-годишна кариера в спорта

Мадс Педерсен победи в 15-ия етап от колоездачната обиколка на Испания

Силният финален спринт му осигури успеха