Филаделфия поведе с 2:1 в Световните серии

Филаделфия поведе с 2:1 в Световните серии

Филаделфия победи Тампа с 5:4

Филаделфия Филис спечелиха драматично мач номер три от световните серии по бейзбол срещу Тампа Бей с 5:4. Мачът започна с повече от един час закъснение от предварително обявената програма заради лошото време и изсипалия се дъжд над Пенсилвания. Филаделфия бяха поставени от специалистите за аутсайдер в този мач но те успяха да се доберат до победата с убедилтена игра през цялото време и поведоха след първите 6 ининга с 4:1. Разколебавене в шестия и седми ининг замалко да им коства победата. Тогава Тампа изравниха резултата до 4:4 и тогава се стигна до решителния 9 - ти ининг. В него Ерик Брунтлет успя да се разпише след удар на Карлос Руиз.
Следващия мач е днес отново във Филаделфия.
Рони О'Съливан постави нов рекорд за най-висока точкова серия в историята на снукъра

50-годишният англичанин направи постижението в първия фрейм при победата си с 5:0 срещу уелсеца Райън Дей

След жалба от ЦСКА: Комисията за защита от дискриминация повика Станка Златева

Комисията за защита от дискриминация ще изслуша президента на федерацията по борба Станка Златева.

България е сред лидерите в „Гимнастика за всички“

Мексико Сити е домакин на дискусионен форум по „Гимнастика за всички“, организиран от Световната гимнастика - едно от най-значимите събития за развитието и популяризирането на дисциплината в световен мащаб, съобщават от БФХГ.

Илиян Стойнов с втора победа в Полша

Националът Илиян Стойнов записа втора поредна победа в квалификациите на единично на международния турнир по бадминтон "International Challenge" в полския град Лодз.

Де го чукаш, де се пуса! Холанд инвестира в шахмата

Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд ще инвестира средства в новата шахматна верига Total Chess World Championship Tour.

Новите покани към националите по борба са със старото съдържание

Това заяви изпълнителният директор на ЦСКА Димчо Димчев