Хубенов: БКС не развива търговска дейност и не експлоатира колодрума в София

Хубенов: БКС не развива търговска дейност и не експлоатира колодрума в София

Председателят на Българският колоездачен съюз Венелин Хубенов опроверга спекулациите, че велоцентралата използва също столичния колодрум „Сердика”.

Председателят на Българският колоездачен съюз Венелин Хубенов опроверга спекулациите, че велоцентралата използва също столичния колодрум „Сердика”.

 

„Колодрум „Сердика” сме го ползвали през тази година единствено, за да проведем 4 състезания от спортно-състезателния календар на Българския колоездачен съюз. Трябва на всички да е ясно, че Българският колоездачен съюз не развива никаква търговска дейност и не експлоатира столичния колодрум и сградата до него, която се ползва за офис на велоцентралата. Дори напротив - въпреки че фирмата наемател, която използва и експлоатира футболните игрища на Колодрума, не си плаща наема за това. На нас ни дължат пари. Подчертавам, че БКС нищо не ескплоатира на Колодрума и не взима никакви пари от съораженията там”, обяви Венелин Хубенов и призова да се спрат спекулациите по този въпрос.

 

Хубенов обеща, че ще даде специална пресконференция пред медиите в неделя, от 12 часа в Пресклуб „България” в София, на която ще разкаже цялата истина и ще изнесе любопитни подробности по повод скандала със столичния колодрум „Сердика”.

Треньорката на хандбалните ни националки: Благодаря ви за българския дух

Мелина Спасова бе определена за №1 на турнира

Българското участие на Европейското по плуване приключи с национален рекорд и 11-о място

Диана Петкова завърши 11-то място в дисциплината 50 м бруст жени на европейското първенство по плуване в малък басейн в Люблин, Полша.

Йоана Илиева с пето място на Гран при

Йоана Илиева продължава отличното си представяне в световния фехтовален елит, след като се класира на пето място в турнира на сабя жени за Гран при Нуома в Орлеан (Франция).

Бадминтонистките се класираха за Европейското отборно първенство

Женският национален тим на България се наложи над Швейцария с 3:2 и записа трети пореден успех на Европейската отборна квалификация по бадминтон, която се проведе в зала "Европа" в София.

България  спечели трофея на IHF Trophy

Националният отбор на България за девойки до 19 години спечели трофея на турнира на Международната федерация по хандбал IHF Trophy за зона Европа в косовската столица Прищина.

Председателят на БОК Весела Лечева поздрави  Спортно училище „Никола Симов“ в Търговище

Председателят на БОК Весела Лечева поздрави Спортно училище „Никола Симов“ в Търговище, което отбеляза своята 40-а годишнина.

Олимпийският огън започна своята щафета в Рим

Ще пропътува 12 000 км и 300 града за 63 дни

Призът „Спортист на Варна“ ще бъде връчен на 16 декември

Членовете на Обществения съвет по спорт решиха общинската награда „Юнак“ за цялостен принос да бъде връчена на Мария Чиприянова и на Венцеслав Гечев

Италия подобри световен рекорд на Европейското първенство по плуване

Смесената щафета на Италия на 4 по 50 метра свободен стил (двама мъже и две жени) постави първия световен рекорд по време Европейското първенство по плуване в малък басейн в Люблин.