Хванаха олимпийски шампион с допинг

Хванаха олимпийски шампион с допинг

Браз "гори" за 16 месеца, пропуска игрите в Париж

Атлетът Тиаго Браз беше наказан за 16 месеца, след като беше уличен в използването на забранени субстанции, съобщи Организацията за почтеност в леката атлетика.

Бразилецът е олимпийски шампион в овчарския скок от Игрите в Рио де Жанейро през 2016 година.

30-годишният спортист има и бронз в Токио 5 години по-късно. Сега той няма да може да се бори за трети пореден олимпийски медал на Игрите в Париж това лято.

Състезателните права на Браз бяха спрени временно още през юли миналата година, когато в негова проба бе открито веществото остарин, което се използва за увеличаване на обема на мускулите и е в списъка със забранени за използване вещества.

Над 700 плувци взеха участие на осмия турнир "Златоперки"

Най-добрите плувци от осмия турнир "Златоперки" в петте възрастови групи при момичетата и при момчетата получиха купи за своите постижения в много сериозната конкуренция на общо 743-ма състезатели, взели участие в турнира, организиран от ПК "Левски" на басейна "Спартак" в София. 

Йонас Вингегор спечели Джиро Д'Италия!

Йонас Вингегор без изненада е големият победител в 109-ото издание на колоездачната Обиколка на Италия, което започна с исторически три етапа в България

Ансамбълът на България остана без медал на Европейското по художествена гимнастика

Отборът на Испания, който защити титлата си в многобоя, триумфира и на двата финала във Варна

Треньорката на Стилияна Николова: Винаги има какво да подобряваме (ВИДЕО)

Валентина Иванова коментира европейската титла на своята възпитаничка

Стилияна Николова: Много съм щастлива, но мога още (ВИДЕО)

"Емоциите така излязоха от мен", коментира европейската шампионка сълзите си на химна за награждаването

Европейска титла за Стилияна Николова (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана европейска шампионка на бухалки на първенството по художествена гимнастика, което се провежда в Двореца на културата и спорта във Варна.