Кевин Пенев направи добра подиум тренировка преди началото на Олимпиадата

Кевин Пенев направи добра подиум тренировка преди началото на Олимпиадата

Вижте подробности

Кевин Пенев направи добра подиум тренировка преди началото на олимпийския турнир по спортна гимнастика в Париж.

Изпробването на уредите в легендарната зала "Берси" беше изключително важно за национала, защото в САЩ, където се подготвя и живее, уредите са с различна марка от тази, която се използва на Игрите.

От българския щаб съобщиха, че Пенев е спокоен, на което се дължи и доброто му представяне в официалната тренировка.

Квалификацията на национала е в събота (27 юли). Той е в третия поток, който започва в 21:00 часа българско време, в смесена група заедно с трима състезатели от Република Корея, по един от Ирландия и Тайван. В потока на Кевин Пенев са още гимнастиците от Италия, Швейцария, Турция и други. Той започва с коронния си уред прескок.

Рони О'Съливан постави нов рекорд за най-висока точкова серия в историята на снукъра

50-годишният англичанин направи постижението в първия фрейм при победата си с 5:0 срещу уелсеца Райън Дей

След жалба от ЦСКА: Комисията за защита от дискриминация повика Станка Златева

Комисията за защита от дискриминация ще изслуша президента на федерацията по борба Станка Златева.

България е сред лидерите в „Гимнастика за всички“

Мексико Сити е домакин на дискусионен форум по „Гимнастика за всички“, организиран от Световната гимнастика - едно от най-значимите събития за развитието и популяризирането на дисциплината в световен мащаб, съобщават от БФХГ.

Илиян Стойнов с втора победа в Полша

Националът Илиян Стойнов записа втора поредна победа в квалификациите на единично на международния турнир по бадминтон "International Challenge" в полския град Лодз.

Де го чукаш, де се пуса! Холанд инвестира в шахмата

Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд ще инвестира средства в новата шахматна верига Total Chess World Championship Tour.

Новите покани към националите по борба са със старото съдържание

Това заяви изпълнителният директор на ЦСКА Димчо Димчев