Любо Ганев: Ще подавам ръка винаги

Любо Ганев: Ще подавам ръка винаги

Легендата остава вицепрезидент на БОК

Любомир Ганев ще запази позицията си на вицепрезидент на Българския олимпийски комитет и след избора на новия председател Весела Лечева. Другите заместници на Лечева ще бъдат Илиана Раева (президент на федерацията по художествена гимнастика), Румен Стоилов (президент на федерацията по джудо), Атанас Фурнаджиев (президент на федерацията по биатлон) и Красимир Петков (ректор на НСА). На поста главен секретар на БОК остава Белчо Горанов.

„Първо искам да благодаря на досегашния председател Стефка Костадинова за всичко, която свършихме в продължение на 20 години, докато тя беше начело – каза Ганев пред официалния сайт на БФ Волейбол. - Ще продължавам да работя за българския спорт и с новия президент Весела Лечева. Ще помагам с всичко, което е по силите ми. Ще подавам ръка винаги. Вярвам, че Весела ще изпълни програмата си. Като председател на федерация от колективните спортове знам колко е важна екипната работа. Най-важното е спортът ни да си възвърне позициите, които е имал през годините."

Карлос Насар е №1 в Европа!

21-годишният ни суперталант спечели наградата за най-добър при мъжете

 „3, 2, 1 … Старт“! „Съвет за спортно развитие – Пловдив“ и район „Западен“ организират масов крос

Фондацията вече подкрепи близо 1500 млади пловдивчани

Семен Новиков отново е европейски вицешампион

Борецът ни със сребро за втора поредна година

Кирил Милов на финал, Стефан Григоров с бронз от Европейското по борба в Тирана (ВИДЕО)

Програмата на еврошампионата продължава с финала на Семен Новиков на 87 кг.

Кирил Милов е полуфиналист на Европейското по борба в Тирана

Oще двама българи с шансове за бронзови медали

Петя Неделчева коментира Световното отборно по бадминтон

Старши треньорът на националния тим по бадминтон Петя Неделчева-Хранова очаква състезателките да дадат максимума от себе си по време на Световното отборно първенство "Thomas & Uber Cup" в Хорсенс (Дания), което ще се проведе от 24 април до 3 май.