МФВС и БСТ дават автомобили на спортист и треньор №1 за 2009 г.

МФВС и БСТ дават автомобили на спортист и треньор №1 за 2009 г.

Министерството на физическото възпитание и спорта и Българският спортен тотализатор ще дадат по един автомобил “Шевролет Круз” на най-добрите спортист и треньор за 2009 г.

Министерството на физическото възпитание и спорта и Българският спортен тотализатор ще дадат по един автомобил “Шевролет Круз” на най-добрите спортист и треньор за 2009 г.

За определяне на №1 ще бъдат взети под внимание резултатите от гласуването на спортните журналисти в анкетата на “Нове Холдинг” и вестник “Труд”. Освен това МФВС и БСТ ще раздадат 250 000 лв. премии на медалистите от големи първенства през 2009 г.

Двата автомобила “Шевролет Круз” вече са поставени пред Националния стадион “Васил Левски” и ще останат там до 22 декември, когато ключовете от тях ще бъдат официално връчени на победителите.



Шумен би НСА в хандбалното първенство

Вицешампионът Шумен 61 победи НСА с 32:26 (17:13) в среща от петия кръг на мъжкото хандбално първенство. 

Йоана Илиева с първа титла за сезона

Йоана Илиева спечели първа титла за сезона, като триумфира на международния сателитен турнир на сабя жени в София, носещ точки за Световната купа.

Наше момче с титла по бадминтон в Естония

Теодор Митев спечели титлата на международния турнир по бадминтон за юноши до 17 години в Тарту (Естония).

Избраха Весела Лечева за вицепрезидент на Европейската конфедерация по стрелба

Тя е първата българка, която заема толкова висок пост

Рускиня спечели още два медала на Световното първенство по спортна гимнастика

Шампионката в индивидуалния многобой Ангелина Мелникова спечели още два медала на финалите на отделните уреди на Световното първенство по спортна гимнастика в Джакарта (Индонезия).

Министър Иван Пешев награди медалистите от Световното първенство по сумо

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев връчи почетни плакети на медалистите от Световното първенство по сумо.

Холандец спечели рекордна 18-а световна титла в колоезденето

Хари Лаврейсен от Нидерландия спечели рекордна 18-а световна титла в колоезденето на писта, след като триумфира в дисциплината кейрин на шампионата в Сангиаго, Чили.

Организаторите на Тур дьо Франс обявиха маршрута на състезанието

Догодина ще се проведе 113-ата Обиколка на Франция

Валентина Георгиева: Не искам да ме запомнят като момичето с контузията

Веднъж вече се завърна в спорта след тежка травма