Невяна Владинова и Катрин Тасева с първа тренировка в Пезаро

Невяна Владинова и Катрин Тасева с първа тренировка в Пезаро

Атмосферата в българския лагер е спокойна

 Невяна Владинова и Катрин Тасева направиха днес първата си тренировка след дългото и тежко пътуване до Пезаро, където през следващата седмица ще се състои Световното първенство по художествена гимнастика. 

 
Българската делегация, водена от президента на БФХГ Илиана Раева, пристигна рано тази сутрин в италианския курортен град. Независимо че момичета не можаха да се наспят и възстановят добре, днес те направиха много добра тренировка.  По време на тренировката в залата влезе президентът на ФИГ Моринари Ватанабе. Той проведе разговор с Илиана Раева и пожела успех на Неви и Кати. 

 
В Пезаро е много горещо, но условията в залата са отлични. Делегациите на всички участващи страни са разпределени в над 20 хотела. Любезните домакини са избрали прекрасно място за българския отбор в закътания и спокоен четиризвезден хотел "Вила Катани". Още по-голям приятен сюрприз беше и това, че за нашите момичета има отделен микробус и лек автомобил.
 
 
Всички отбори от индивидуалното вече са в Пезаро и са готови за изключително тежката битка, която предстои. Атмосферата в българския лагер е спокойна. Момичетата са здрави и дават всичко от себе си на тренировките, за да се представят достойно.
Огромно признание за Невяна Владинова

Невяна Владинова бе избрана единодушно за Президент на Комисията на атлетите към Световната гимнастика и официално става част от Изпълнителния комитет на организацията - позиция с огромна отговорност и признание за авторитета, опита и доверието, което тя заслужено получава на международно ниво.

Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит

Още два медала за България от  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Отборът ни приключи състезанията до 16 и до 18 години с 5 отличия