Отлично: Магомед Рамазанов с титла след фамозен обрат

Отлично: Магомед Рамазанов с титла след фамозен обрат

Той грабна златото в Загреб, след изоставане с 0:5, в дебютното си състезание за България

Магомед Рамазанов ликува с титлата на рейтинговия турнир по борба в Загреб, Хърватия.

Във финала в категория до 86 килограма на свободния стил националът на България се наложи срещу Азамат Даулетбеков с 6:5 след като губеше с 0:5.

Казахстанецът е трети в световната и в европейската ранглиста, докато участието на Рамазанов беше дебютно за България.

През 2020 година дагестанецът с български паспорт спечели сребро за Русия на Европейското първенство. С руския отбор е първи и на Световната купа година по-рано.

Магомед е брат на Рамазан Рамазанов, който донесе на България сребърно отличие от Европейско първенство и бронз от Световен шампионат.

АБСФ със специални награди за най-добрите млади спортисти

Асоциацията на българските спортни федерации (АБСФ) ще връчи за първи път награда на федерацията, която е работила най-добре с подрастващите през изминалата 2025 г.

Треньорът на националите по хандбал се прицели в победа срещу Турция

Първият двубой е утре на родна земя

Александър Николов е „Спортист на София“ за 2025 г.

Най-добрият реализатор от световното по волейбол заслужи званието с голяма преднина и с подгласници Алберт Попов и Тервел Замфиров 

Люк Литлър посяга към безсмъртието в дартса (ВИДЕО)

Люк Литлър стана за втори пореден път световен шампион по дартс, с което добави към банковата си сметка един милион британски лири и си гарантира първото място в световната ранглиста поне до началото на октомври. 

Данаил Полишев е 29-и на Световната купа по фехтовка за младежи

Сънародникът ни остана на крачка от топ 16

Двама българи ще участват на бадминтон турнир в Талин

Димитър Янакиев и Илиян Стойнов ще представят страната ни