Петър Мицин остана осми във финала на 800 метра свободен стил

Петър Мицин остана осми във финала на 800 метра свободен стил

Петър Мицин завърши осми във финала на 400 метра свободен стил на 25-метров басейн на шампионата, който се провежда в унгарската столица Будапеща

19-годишният българин, който сутринта подобри националния рекорд с 3:38.94 минути, във финала завърши на осмата позиция с време от 3:41.46 мин.

Световен шампион на 400 м св. стил на 25-метров басейн стана австралиецът Илайджа Уинингтън с 3:35.89 мин. Той беше най-бърз и в сериите тази сутрин.

В Будапеща на 400 м св. стил бяха дадени сва сребърни медала, след като американеците Карсън Фостър и Киърън Смит завършиха с абсолютно еднакви времена - 3:36.31 мин.

Легендарните братя Синкович:  Харесваме Пловдив, Стария град, българите

Показахме, че не сме мъртви, казват двукратните олимпийски шампиони в гребането

Преслав Георгиев седми на 200 метра кану на Европейското в Португалия

Шампион стана Сергей Свинарьов (неутрален статут) с 38.279 секунди

Кърсти Ковънтри награди Иван Иванов в Будапеща

Българският тенисист Иван Иванов бе награден на гала-вечер в Будапеща, на която бяха връчени наградите „Пьотър Нуровски“ за най-добрите млади спортисти в Европа.

Валентин Андонов и Марио Нейков на косъм от полуфинал

Двете ни лодки във Финал С на СК по гребане в Пловдив

Сестри Стоеви отпаднаха на четвъртфиналите в Сидни (ВИДЕО)

От представителки на Индонезия

Малена Замфирова подкрепи Иван Иванов

Преди участието му в наградите за най-добър млад спортист на Европа