Петя Неделчева с нова победа в Холандия

Петя Неделчева с нова победа в Холандия

Петя Неделчева постигна втора победа за деня на турнира по бадминтон в холандския град Ватеринген и се класира за четвъртфиналите на надпреварата с награден фонд 15 000 долара

Петя Неделчева постигна втора победа за деня на турнира по бадминтон в холандския град Ватеринген и се класира за четвъртфиналите на надпреварата с награден фонд 15 000 долара.

Първата ни ракета, която по-рано през деня в оспорван мач отстрани рускинята Олга Голованова с 21:12, 10:21, 21:18, нямаше толкова големи проблеми във втората си среща за деня на сингъл. Съперничка във втори кръг на нашата състезателка бе естонката Гетер Саар, която е 137-а в световната ранглиста и бе преминала първия етап след успех в три гейма над англичанката Никола Серфонтен.

Петя направи много силен мач и в крайна сметка победи Саар за 29 минути с 21:11, 21:12, а по този начин се класира за Топ 8 на турнира. Нейна съперничка там ще бъде победителката от мача между Беатрис Корайес от Испания, шеста в схемата и рускинята Виктория Слободянук. Петя играе днес и на двойки с партньорката си Имоджен Банкиер от Шотландия. 

Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит

Още два медала за България от  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Отборът ни приключи състезанията до 16 и до 18 години с 5 отличия

България с 11 медала от европейското по плуване в ледени води

Три златни отличия за водения от Петър Стойчев отбор