Румънец спечели първото родно издание на „Мерцедес Трофи”

Румънец спечели първото родно издание на „Мерцедес Трофи”

Румънецът Дину Пескариу е победител в дивизия "А" в първото българско издание на турнира по голф за любители "Мерцедес Трофи", който се състоя от 21 до 23 май на трите голф игрища Thracian Cliffs, BlackSeaRama и Lighthouse край морето между Балчик и Каварна

Румънецът Дину Пескариу е победител в дивизия "А" в първото българско издание на турнира по голф за любители "Мерцедес Трофи", който се състоя от 21 до 23 май на трите голф игрища Thracian Cliffs, BlackSeaRama и Lighthouse край морето между Балчик и Каварна. Пескариу завърши турнира с 73 точки, след като водеше във временното класиране и през трите състезателни дни. Втори в дивизия "А" със 72 точки е Теди Фенд, трети, също със 72 точки - Иван Трасиев.

Първи в дивизия "B" със 132 точки е Антон Тушев, втори със 124 точки - Разван Марко, трети, също със 124 точки, Даниел Червез.

В най-масовата група, където стартираха 88 любители голфъри, първи със 133 точки е Владимир Боянов, втори със 123 т. е Иван Трифонов, трети, със 122 т. Роксана Спиридон. Във финалите на турнира, които ще се проведат на 25 юни в Pirin Golf & Country Club край Разлог, ще участват само български състезатели.
Огромно признание за Невяна Владинова

Невяна Владинова бе избрана единодушно за Президент на Комисията на атлетите към Световната гимнастика и официално става част от Изпълнителния комитет на организацията - позиция с огромна отговорност и признание за авторитета, опита и доверието, което тя заслужено получава на международно ниво.

Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит

Още два медала за България от  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Отборът ни приключи състезанията до 16 и до 18 години с 5 отличия