Сестри Стоеви са на четвъртфинал в Холандия

Сестри Стоеви са на четвъртфинал в Холандия

В схемата на сингъл при мъжете българският квалификант Даниел Николов победи японец

Европейските шампионки Габриела Стоева и Стефани Стоева се класираха за четвъртфиналите на двойки на турнира по бадминтон от сериите "Tour Super 100" на световната федерация в холандския град Алмере с награден фонд 75 хиляди долара.

 
Поставените под номер 1 сестри Стоеви надделяха във втория кръг над китайките Ин Ин Чън и Шъ Цзюн Цяо с 21:10, 21:12.
 
В схемата на сингъл при мъжете българският квалификант Даниел Николов ще играе на четвъртфиналите срещу друг квалификант Юзуке Онодера (Япония). Николов елиминира във втория кръг по-ранпо днес Еету Хейно от Финландия с 13:21, 21:17, 21:19, а в последствие Онодера отстрани поставения под номер 1 Самир Верма (Индия) с 21:18, 19:21, 21:14.
 
Европейските шампиони по спортна стрелба: Мечтите, амбициите и целите растат (ВИДЕО)

Семейство, дядо и съученици вдъхновили Борис Димитров, Калоян Петков и Даниел Делчевски

Президентът на Италия отиде на откриването на зимната Олимпиада с трамвай (ВИДЕО)

Валентино Роси пък бе в ролята на ватмана

Титла и европейски рекорд за България на Европейското по спортна стрелба в Бургас

Това е второ отличие за страната във втория ден от надпреварата

Супербоул 60 - отново е време за мегашоуто на годината

Няма по-масивно спортно събитие в Америка от “Супербоул” - сблъсъкът за шампионската корона в Националната футболна лига (НФЛ)

Антоанета Костадинова от Евро 2026 в Бургас: Пожелавам на българите да се сбъднат

Каквото съм научила от идолите си, го прилагам и до днес. Особено от Мария Гроздева – тя винаги ще е дълбоко в сърцето ми

Федерацията по борба прие оставката на Стоян Добрев

Централата подчерта, че националите ще бъдат водени само от български треньори