Шампионът Етър постигна девета поредна победа в женското хандбално първенство

Шампионът Етър постигна девета поредна победа в женското хандбално първенство

Етър води убедително в класирането с пълен актив от 18 точки

Шампионът Етър'64 победи Васил Левски (Нови Пазар) с 32:23 (18:11) като гост в мач от 11-ия кръг на първенството на България па хандбал за жени.

Александрина Бурнева, Зоя Стефанова и Соня Богданова реализираха по 7 попадения за деветия пореден успех на великотърновки от началото на сезона. Глория Павлова от домакините беше най-резултатна в срещата с 14 гола. 

Етър води убедително в класирането с пълен актив от 18 точки, пред Бъки (Габрово) с 12 точки и Шумен'98 с 11 точки и мач по-малко. Отборът на Васил Левски е пети в подреждането с 5 точки. 

Спартак (Варна) с бронз от Купата на България по хандбал за мъже

След победа в мача за третото място над миналогодишния носител на трофея Фрегата (Бургас)

Диана Петкова подобри националния рекорд на 100 метра бътерфлай

По време на Държавното отборно първенство по плуване в Пловдив

Анастасия Калева стана шампионка на международния "София къп"

Анастасия Калева стана шампионка, а Яница Динева спечели бронз в многобоя при жените на международния турнир по художествена гимнастика "София къп".

Шумен е на финал за Купата на България по хандбал

Шумен 61 се класира за финала в турнира за купата на България по хандбал за мъже, след като победи Спартак Варна във втория полуфинал в "Арена Шумен" с 22:20 (11:13).

8888 Пункт изпраща свои клиенти на мач на Реал Мадрид с „Великденски двоен шанс“

Кампанията включва и допълнителен стимул

Доминация на грациите ни в първия ден на „София къп“ 2026

Първият състезателен ден при девойките на международния турнир по художествена гимнастика „София къп“ 2026 премина под пълния контрол на българските гимнастички.