Силвия Митева спира с художествената гимнастика

Силвия Митева спира с художествената гимнастика

Най-добрата българска гимнастичка ще стане треньорка

Най-добрата българска гимнастичка Силвия Митева прекратява спортната си кариера. Новината съобщи президентът на БФХГ Илияна Раева по време на днешното контролно за определяне на състава на националния отбор на България за 2014 година.

Силвия Митева е обявила решението си на специална среща вчера с Раева и вицепрезидента на централата Мария Петрова.

Тя е заявила, че иска да се занимава със съдийска и треньорска дейност и ще продължи да работи за българската художествена гимнастика.
Огромно признание за Невяна Владинова

Невяна Владинова бе избрана единодушно за Президент на Комисията на атлетите към Световната гимнастика и официално става част от Изпълнителния комитет на организацията - позиция с огромна отговорност и признание за авторитета, опита и доверието, което тя заслужено получава на международно ниво.

Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит

Още два медала за България от  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Отборът ни приключи състезанията до 16 и до 18 години с 5 отличия