Станка Златева начело на националния ни отбор по борба

Станка Златева начело на националния ни отбор по борба

Юношите са поверени на Диан Динчев и Мариян Стойнев

Носителката на два сребърни олимпийски медала Станка Златева ще води националния отбор по борба за девойки, реши Управителният съвет на федерацията.  Помощник на петкратната световна, 6-кратна европейска шампионка ще бъде Симеон Стаев.

Юношите са поверени на Диан Динчев и Мариян Стойнев.

Треньори на кадетите ще са Мариян Недков и Ангел Тодоров, а на кадетките  - Валентин Савов и Мирослав Гешев.

 Джонатан Нарваес спечели четвъртия етап от колоездачната Обиколка на Италия

Досегашният носител на розовата фланелка - уругваецът Томас Силва, отстъпи лидерската позиция

Еквадорец спечели IV етап на "Джирото"

Джулио Чиконе облече розовата фланелка на лидер в генералното класиране

Шок от билетите за Олимпиадата в Лос Анджелис 2028

Организаторите на Летните олимпийски игри в Лос Анджелис 2028 обещават достъпни цени, но местните жители останаха изненадани и разочаровани след старта на предварителната продажба за жители.

Над 1 милион души са гледали "Джирото" в България

Над милион души са гледали Giro d'Italia на живо в България

Лидерът в Джиро Д’Италия щастлив след трите етапа в България

“Спечелих етап и запазих розовата фланелка”, коментира Гийермо Томас Силва

Мание: Българските пътища ми дадоха криле

Победителят в третия етап от Обиколката на Италия Пол Мание заяви, че е напълно уверен във възможностите си след две победи в първите три дни от Джирото и вярва, че може да спечели цикламената фланелка