Стефани Стоева се класира за финала на сингъл и на двойки в Медводе

Стефани Стоева се класира за финала на сингъл и на двойки в Медводе

В спора за титлата тя ще играе номер 2 Сорая Де Виш Ейберген от Холандия

Българката Стефани Стоева се класира за финала на сингъл жени и на двойки на международния турнир по бадминтон в Медводе (Словения) с награден фонд 5 хиляди долара. Така България има гарантирани минимум два сребърни медала.

Шампионката на България Стефани Стоева, която е водачка в схемата, победи на полуфиналите рускинята Виктория Слободянюк с 21:19, 21:16 за 31 минути. В спора за титлата в неделя тя ще играе номер 2 Сорая Де Виш Ейберген от Холандия.

На двойки Стефани Стоева и Габриела Стоева, номер 1 в схемата, достигнаха до финала след победа над Делфин Лансак и Стейси Гуерин (Франция) с 21:13, 21:18 за 26 минути. Следващите им съпернички са рускините Виктория Дергунова и Олга Морозова.

Мексиканецът Исак дел Торо спечели втория етап от колоездачната Обиколка на Франция (ВИДЕО)

Вингегор остава начело в генералното класиране

Наше момиче със сребро от международен турнир по бадминтон

Христомира Поповска спечели сребърен медал на единично жени на международния турнир по бадминтон от "Future Series" във френския град Песак.

Скръбна вест в българската аеробика

Почина президентът на Съюза по аеробика Димитрина Къндева, съобщиха от БФ Гимнастика

Министър Керязов награди спортистите със синдром на Даун

На шампионата, който се проведе в София, нашите състезатели завоюваха общо 27 медала

МОК отказа олимпийски статут на Фарьорските острови и Гренландия

Гренландия и Фарьорските острови няма да бъдат признати за отделни и независими олимпийски отбори, въпреки искането на датския парламент, заявиха от МОК.

Министър Керязов отличи млади таланти в спортните танци след престижни международни успехи

„Поздравявам вас и вашите треньори за постигнатите успехи", каза той