Търсят подкупи в офисите на организационния комитет на Олимпиадата в Париж

Търсят подкупи в офисите на организационния комитет на Олимпиадата в Париж

Вижте подробности

Международният олимпийски комитет (МОК) потвърди, че са извършени претърсвания в централата на организационния комитет на Олимпийските игри през 2024 г.

„Знаем, че полицията е нахлула в централата на организационния комитет на игрите в Париж. Бяхме информирани, че те оказват пълно съдействие на властите по този въпрос“, отговориха на ситуацията от МОК, цитирани от "Труд".

Полицията е извършила обиски в офис в Сен Дени. Според Le Parisien служители на Френската национална фискална служба търсят информация за потенциално неправомерно получаване на облаги при сключване на договори в рамките на организацията на игрите.

Олимпийските игри в Париж трябва да се проведат от 26 юли до 11 август 2024 г.

Организаторите на Тур дьо Франс обявиха маршрута на състезанието

Догодина ще се проведе 113-ата Обиколка на Франция

Валентина Георгиева: Не искам да ме запомнят като момичето с контузията

Веднъж вече се завърна в спорта след тежка травма

Стела Енева дари на НСА първия си паралимпийски медал  

Със смесени чувства съм в момента, обърна се тя към студентите

Президентът на българската федерация Слави Бинев беше избран в Съвета на Световното таекуондо

Президентът на Българската федерация по таекуондо (олимпийска версия) беше избран за член на Съвета на Световното таекуондо

Националите по хандбал с лагер у нас и в Сърбия

Тимът се събира в понеделник

ЦСКА поведе в държавното по тенис на маса

ЦСКА поведе в класирането след провеждането на откриващия турнир от първия етап от Висшата лига на Държавното отборно първенство по тенис на маса за мъже в "Арена Асарел" в Панагюрище.

Карлос Насар се върна към най-тежката си лична драма

Когато чух за катастрофата, бях на лагер

Българска федерация по гимнастика с подробности за Валентина Георгиева

Двукратната европейска вицешампионка получи контузия в коляното

Ужас! Валентина Георгиева с нова контузия в коляното

Двукратната европейска вицешампионка Валентина Георгиева получи контузия по време на изпълнението си на прескок на световното първенство по спортна гимнастика в Джакарта (Индонезия).