В неделя стартира четвъртото издание на Национална джаги лига в България

В неделя стартира четвъртото издание на Национална джаги лига в България

Състезанието ще започне в 10:00 ч.

 Остават броени дни до Националното отборно състезание по футбол на маса /джаги/.

    
Събитието ще се състои на 28.01.2018 г. /неделя/ в тренировъчната база на СК „Джагоарс“, която е намира в Спортен Бар „Академията“ – бул. Тодор Александров 64 /сградата на Кино Арена Запад– вляво от главния вход на ниво -2/.
 
Състезанието ще започне в 10:00 ч. и ще се проведе на отборен принцип - поотделно за мъже и жени! Мачовете ще се играят на двата най-нови модела футболни маси на Roberto sport и  Ullrich sport - Top Speed и BEAST. 
 
 
 
Входът за всички зрители е свободен! 
Скръбна вест в българската аеробика

Почина президентът на Съюза по аеробика Димитрина Къндева, съобщиха от БФ Гимнастика

Министър Керязов награди спортистите със синдром на Даун

На шампионата, който се проведе в София, нашите състезатели завоюваха общо 27 медала

МОК отказа олимпийски статут на Фарьорските острови и Гренландия

Гренландия и Фарьорските острови няма да бъдат признати за отделни и независими олимпийски отбори, въпреки искането на датския парламент, заявиха от МОК.

Министър Керязов отличи млади таланти в спортните танци след престижни международни успехи

„Поздравявам вас и вашите треньори за постигнатите успехи", каза той

Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското първенство по сумо в Шотландия (СНИМКИ)

Българин стана европейски шампион, а още двама от националите ни са вицешампиони от Европейското първенство по сумо в Стърлинг, Шотландия

Нидерландка подобри световния рекорд на 100 м свободен стил

Марит Стеенберген подобри световния рекорд на 100 метра свободен стил в плуването при жените с време от 51.68 секунди на международния турнир в Рим.