Вардан Манукян и Марио Радев са финалисти на тенис турнира "Амбинор Къп"

Вардан Манукян и Марио Радев са финалисти на тенис турнира "Амбинор Къп"

Вижте подробности

Вардан Манукян и Марио Радев ще спорят за титлата на турнира за мъже "Амбинор Къп" с награден фонд 2 хиляди лева, който се провежда на червените кортове на ТК "Левски" в София, съобщи официалният сайт на Българската федерация по тенис.

На полуфиналите Вардан Манукян победи с 6:0, 6:2 №1 в схемата Милен Янакиев. Така Манукян се реваншира за загубата си от Янакиев на финала на Държавното първенство на закрито от края на февруари в Благоевград.

Вторият поставен Марио Радев направи обрат и победи с 4:6, 6:4, 7:5 Ерик Владимиров.

Асоциацията на българските спортни федерации с призив за спасяване и подкрепа на българския спорт

Асоциацията на българските спортни федерации (АБСФ) излезе с призив за спасяване и подкрепа на българския спорт заради недостатъчното финансиране на федерациите в бюджета на спорт за 2026 година

Керязов награди бронзовите медалисти от Световната купа по спортна акробатика

Министърът на младежта и спорта Енчо Керязов награди с почетни плакети бронзовите медалисти от Световната купа по спортна акробатика в Бургас Вилиана Костадинова и Кристиян Манолов.

БОК отбеляза международния олимпийски ден

Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на БОК Весела Лечева

Трагедия! Шампионка по борба се самоуби в София

Трагедия с фатален край потресе българския спорт.

Министър Енчо Керязов с приветствие по повод Международния олимпийски ден

На 23 юни отбелязваме деня, в който преди повече от 130 години се поставят основите на съвременното олимпийско движение

Тодор Михалев за пети за път е финалист на Световната купа по модерен петобой

Постижението е историческо