Венелин Венков загуби на финала в Полша

Венелин Венков загуби на финала в Полша

В спора за титлата 29-годишният Венков претърпя поражение с 0:2 части от Арсен Ералиев (Киргизстан)

Българинът Венелин Венков загуби на финала в категория до 55 кг на силния турнир по класическа борба "Владислав Питлашински" в Полша. 
В спора за титлата 29-годишният Венков претърпя поражение с 0:2 части от Арсен Ералиев(Киргизстан). Преди това европейският вицешампион от 2006 година постигна пет победи.

В елиминациите той стартира с успех срещу Олексий Вясилец (Украйна) с 2:0 части, а след това се справи с друг украинец Вунгар Рахимов с 2:1. 
На четвъртфиналите българинът преодоля и грузинеца Зураб Мачарашвили с 2:0, а на полуфиналите той се наложи над Иван Хузау (Беларус) с 2:1.

  

Стилияна Николова със сребро на лента във Франкфурт (ВИДЕО)

Само броени минути, след като завоюва златния медал на бухалки на Световното първенство по художествена гимнастика, Стилияна Николова се пребори и за сребърното отличие във финала на лента

СТРАХОТНА! Стилияна Николова е световна шампионка на бухалки! (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки на първенството на планетата по художествена гимнастика в германския град Франкфурт.

Ансамбълът ни с втори бронз на Европейското първенство!

Ансамбълът на България спечели втори бронзов медал на финалите на отделните уреди, след като зае трето място на три обръча и два чифта бухалки на Световното първенство по художествена гимнастика в германския град Франкфурт

Стилияна Николова се класира на седмо място на финала на обръч

Таисия Онофричук спечели златото

Ансамбълът с бронз от Световното във Франкфурт

Титлата стана притежание на Бразилия

Петър Мицин ще плува във финала на 400 метра свободен стил в Париж

Българинът даде седми резултат