Йордан Йовчев: Ограбиха България пред очите на целия свят

Йордан Йовчев: Ограбиха България пред очите на целия свят

Легендарният гимнастик сподели за първи път неразказани истории от богатата си спортна кариера

Единственият българин, участвал на шест Олимпиади – Йордан Йовчев, гостува в Подкаста Код Спорт в деня на откриването на Игрите в Париж. Легендарният гимнастик сподели за първи път неразказани истории от богатата си спортна кариера и шестте олимпийски игри, на които е представял България.

Йовчев се върна и към най-тежкия момент - на Олимпиадата в Атина през 2004 година, когато бе жестоко ощетен от съдиите, които подариха златния медал на местния любимец Димостенис Тамбакос. Въпреки всичко големият наш гимнастик разкри, че все още е приятел с гърка.

А за какво Тамбакос е звънял на Данчо Йовчев и къде са го намерили заспал след едно състезание – чуйте всички неразказани истории в епизода.

300 елитни маутинбайкъри пристигат за Европейското по спускане на Витоша

Домашната на столичани планина е домакин в средата на август на най-голямото събитие в екстремните спортове у нас за годината

Кърсти Ковънтри покани Весела Лечева на официално посещение в Лозана

Работните срещи са планирани за 24-и август в Олимпийската къща в Швейцария

Историческо признание за плажния футбол на България

За BSC BETVAM това е не просто състезание, а златна възможност да представи достойно България

Девет наши на ЕП по спортна стрелба за мъже и жени до 23 г.

Девет български състезатели ще участват на европейското първенство по спортна стрелба с въздушно и малокалибрено оръжие за мъже и жени до 23 години в Полша, съобщиха от Българския стрелкови съюз.

Сабльорките ни 14-и на Световното

Женският национален отбор на България на сабя завърши на 14-о място на световното първенство по фехтовка в Хонконг.

ММА звездата Дакота Дичева отново позира с българския флаг

Тя не е забравила корените си