Сливен победи Левски в Дублиращата група

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Отборът на Сливен успя да надделее  над Левски и спечели дербито на Дублиращата група с 1:0. Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати, но само един отбелязан гол, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Гостите от София могат да съжаляват за изпуснатите точки, след като пропуснаха дузпа и още няколко добри възможности за гол. В 19-тата минута на мача след изпълнението на корнер от страна на “сините“ се стигна до удар към вратата, отбил се в ръката на защитник на домакините.

11-метровият наказателен удар бе  изпуснат от играча на Левски, който не успя да уцели вратата и топката излезе в аут. След този пропуск, домакините взеха инициативата и стигнаха до така желаното попадение в 36-тата минута. До края на двубоя се редяха положения и пред двете врати. но до гол не се стигна. Със спечелените три точки сливналии изпревариха Левски и заеха третото място в крайното класиране.

В Дублиращата група Литекс е шампион, следван от Черно море и Сливен.
 

Беласица победи дубъла на Септември София на Царя с 2:1

В мач от 4 кръг за първенството на ЮЗ трета лига на стадион Цар Самуил се срещнаха мъжките отбори на ОФК Беласица и ПФК Септември 2 София.

Миньор Перник с първа домакинска загуба (ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ НА ЮГОЗАПАД)

Миньор Перник претърпя първата си загуба на свой терен. В среща от четвъртия кръг на първенството в Трета Югозападна лига "миньорите" отстъпиха с 1:2 пред Банско.

Интер стартира ударно защитата на титлата си

Интер започна с категоричен успех новия сезон в Серия А. Шампионите разгромиха с 4:1 Монца у дома.

Славия спря Лудогорец - 1:1 (ВИДЕО)

"Орлите" играха с 10 души през по-голямата част от мача

Бомба! Цървена звезда направи оферта на Сангаре

Хегемонът на сръбския футбол Цървена звезда е отправил конкретна оферта за нападателя на Левски Мустафа Сангаре, съобщава Africafoot.

НА ЖИВО: Левски - Спартак (Варна) 2:0

Следете мача на живо с нас тук