Марадона: Финалът е последен шанс за Роналдо да спечели нещо с Португалия

Марадона: Финалът е последен шанс за Роналдо да спечели нещо с Португалия

„Франция ще мисли за това как да удържи Кристиано, но има повече ресурс в атака”

Бившият селекционер на Аржентина Диего Марадона не се нае да прогнозира финала на Евро 2016 между Франция и Португалия, но подчерта, че двубоят е от изключително значение за аса на "мореплавателите" Кристиано Роналдо.

"В такива мачове не всичко се решава от тактиката, по-важни са мотивацията, желанието и настройката. Днес Роналдо има последен шанс да постигне успех с Португалия. Франция ще мисли за това как да удържи Роналдо, а Португалия - как да се справи с Гризман, автор на шест гола, повечето с великолепния си ляв крак. Франция има ресурси в полузащитата и атаката, за да оказва натиск на Португалия. Домакините имат мощ в центъра на терена и именно в това се крие основният шанс на Франция", написа Марадона в Times of India.

Португалските национали получиха орден за заслуги от президента на страната

Вие сте най-добрите в Европа. Вие проявихте мъжество, решителност и търпение и дадохте пример на цялата нация, каза Марселу Ребелу де Соуза

Ниска резултатност, драми и сензации за феновете, 1.9 милиарда приходи за УЕФА

С много малко изключения, 51-те мача на турнира не предложиха голяма футболна класа

Френската преса скърби за разбитата мечта след загубата на финала

"Съкрушени", е водещото заглавие на "Екип"

Пайе е номер 1 по популярност на еврофиналите

Гризман и Бейл допълниха тройката на най-популярните играчи, Роналдо е седми

Роналдо даде "Сребърната обувка" на Нани

„Ти не си просто капитан, ти си истински шампион”, каза Луиш за Кристиано

„Ле Монд”: Пророчеството му се сбъдна, Роналдо се разплака два пъти за два часа

Сълзите от мъка в началото се превърнаха в такива от радост след края