Агентът на Чех: Ще говоря с Реал и Барса, ако Челси не го иска повече

Агентът на Чех: Ще говоря с Реал и Барса, ако Челси не го иска повече

Реал Мадрид и Барселона ще връхлетят върху възможността да подпишат с Петър Чех, ако вратарят се окаже излишен за Челси, според агента на играча.

Реал Мадрид и Барселона ще връхлетят върху възможността да подпишат с Петър Чех, ако вратарят се окаже излишен за Челси, според агента на играча. 
 
По-рано се появи публикация, че Челси е готов да изслушва оферти за дългогодишния си страж, след като Тибу Куртоа е на път да приключи тригодишния си период под наем в Атлетико Мадрид и да се завърне на „Стамфорд Бридж” като първи избор на Жозе Моуриньо. 
 
Представителят на Чех Виктор Колар заяви, че ПСЖ и Монако са сред елитните европейски клубове, които вече са проявили интерес към услугите на Чех, но смята, че те трябва да се съревновават с испанските грандове, ако той бъде на разположение за трансфер. 
 
„Бих се свързал със Субисарета в Барселона, ако Петър не е желан в Челси и с хората в Реал Мадрид”, каза той. „Има клубове, които биха обмислили възможността, ако Челси иска да се отърве от Петър.”
 
„Ние също така бихме обсъдили Байерн, но те си имат Нойер. Има лиги, в които Петър няма да отиде. Серия А например, защото клубовете там имат проблеми.”
 
„ПСЖ демонстрираха интерес, също така общувахме и с Монако.”
 
„Той има още две години до края на договора с Челси и има интерес да продължи там. Моуриньо не му е казвал, че повече няма да разчита на него”, каза още Колар.  

 

Селта с обрат на "Местая"

Тимът от Лига остава в битката за Европа

Алегри ще изненада Конте с интересни титуляри срещу Наполи

Наставникът на Милан Масимилиано Алегри е решил да изненада Наполи с избора си на нападатели за утрешния ключов сблъсък на „Диего Армандо Марадона“ между третия и втория в Серия "А", твърди „Скай Спорт“

Италия продължава да се дъни - само един стадион е готов за Евро 2032

Италия е изправена пред сериозни организационни предизвикателства във връзка с домакинството на Евро 2032, като към момента едва един стадион от планираните е напълно готов

Болоня потрепери, но успя да бие Кремонезе (ВИДЕО)

Болоня победи Кремонезе като гост с 2:1 в мач от 31-ия кръг на Серия А, като по този начин излезе на 8-о място с 45 точки

Дербито Интер - Милан се мести в Австралия

Двата тима редят контрола на друг континент

Шампион на 5-ти април: ПСВ си гарантира титлата в Ередивизи!

ПСВ Айндховен официално е шампион на Нидерландия, подобрявайки рекорд от 1978 година