Агентът на Нагелсман призна за преговори с Байерн Мюнхен

Агентът на Нагелсман призна за преговори с Байерн Мюнхен

Специалистът е близо до завръщане на "Алианц Арена"

Юлиан Нагелсман ще реши през следващите дни дали ще остане начело на националния отбор на Германия или да се върне в Байерн Мюнхен, твърди ДПА.

Sky TV цитира агента на футболиста Фолкер Щрут, който обаче заявява, че се водят преговори не само с Байерн, а решението ще бъде взето скоро.

"Ще бъде решено скоро. В следващите пет, шест, седем дни", каза Щрут. "Ще бъде пълна липса на смисъл да кажа, че няма интерес от страните. Мога да кажа, че интересът не е само от Байерн Мюнхен. Ще бъде пародия да твърдя, че не преговаряме. Разбира се, че водим разговори", добави той.

36-годишният Нагелсман води Байерн малко по-малко от 2 години преди 13 месеца. Той стана селекционер на националния тим през есента с договор до края на Европейското първенство. Германската футболна федерация иска да го задържи след впечатляващите победи миналия месец над Франция и Нидерландия.

Байерн има нужда от нов треньор през лятото, след като наследникът на Нагелсман Томас Тухел ще напусне след края на договора си.  Юрген Клоп и Шаби Алонсо няма да дойдат в клуба и основен фаворит стана Нагелсман.

Нагелсман заяви преди време, че желанието му е бъдещето му да е ясно преди началото на Европейското първенство. 

Хетафе победи като гост Жирона с  2:1

В мач от 24-ти кръг на Ла Лига, Хетафе победи Жирона

Брайтън отнесе Челси с 3:0 и доближи битката за Европа (ВИДЕО)

Няколко дни след успеха си за ФА Къп над Челси, Брайтън отново победи „сините“ от Лондон

Болоня матира Торино с автогол в последната минута (ВИДЕО)

Болоня победи Торино драматично с 3:2 в мач от 25-ия кръг на Серия А

Лайпциг и Аугсбург с 0:0 за старт на кръга в Бундеслигата (ВИДЕО)

Отборите на Аугсбург и РБ Лайпциг не успяха да се победят, правейки нулево равенство

Фабрицио Романо: Реал Мадрид се притеснява от офертите към Винисиус

Фабрицио Романо информира, че в Реал Мадрид се страхуват от начина, по който отборите от Саудитска Арабия третират Винисиус

Българин влезе в групата на Сампдория

Един от тримата българи в академията на Сампдория – вратарят Андрей Кръстев, попадна в групата на първия отбор

Аморим: В по-голям клуб съм от Постекоглу

Мениджърът на Манчестър Юнайтед – Рубен Аморим, говори на пресконференция преди двубоя с Тотнъм от 25-ия кръг на Висшата лига

Ковач: Победа над Бохум може да обърне сезона ни

Борусия (Дортмунд) има всичко необходимо, за да обърне хода на кампанията си

Алонсо се изненадал, че Мусиала е преподписал с Байерн Мюнхен

Треньорът на Байер Леверкузен - Чаби Алонсо, беше изненадан от новината, че звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусала е подновил договора си до 2030 година