Агентът на Неймар: Три клуба са готови да платят 200 млн. за него

Агентът на Неймар: Три клуба са готови да платят 200 млн. за него

"Мога да ви уверя, че той е щастлив в Барселона", каза Вагнер Рибейро

Агентът на Неймар Вагнер Рибейро заяви, че три клуба са готови да платят освобождаващата клауза на бразилеца, която е в размер на 200 милиона евро. 

 

Рибейро отказа да назове имената на отборите, но според медиите в Испания това са носителят на Шамппионска лига Реал Мадрид, шампионът на Франция Пари сен Жермен и английският гранд Манчестър Юнайтед.

 

„Има три големи клуба, които искат да подпишат с Неймар и да платят клаузата от 200 милиона евро. Не мога да кажа нищо повече, тъй като информацията е поверителна. Мога само да ви уверя, че Неймар е щастлив в Барселона”, каза Рибейро.

 

Договорът на Неймар изтича през юни 2018 г. и в момента се водят преговори с ръководството на каталунците за неговото удължаване.

НА ЖИВО: Франция - Парагвай (СЪСТАВИ)

Следете 1/8-финалния мач от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Франк Кеси иска трансфер в Ювентус

Капитанът на Кот д'Ивоар Франк Кесие продължава да се самопредлага на Ювентус, надявайки се на втори етап в Серия "А" след този с фланелката на Милан, съобщава Фабрицио Романо

Защитник на Португалия с висока оценка за Испания

“Това е най-трудният съперник, когото може да срещнем в турнира”

Тотнъм продължава с амбициозните трансферни цели

Тотнъм продължава със селекцията и има още амбициозни планове, въпреки че вече дадоха над 150 милиона евро

Аке напусна Сити и подписа с Фенербахче

Защитникът Нейтън Аке се присъедини към турския футболен клуб Фенербахче след шест успешни години в Манчестър Сити, съобщават англичаните

Агентите на Чалоба договарят трансфер в Серия А

Агентите на английския национал Трево Чалоба са пристигнали в Италия за преговори с проявяващите интерес към футболист - Интер и Комо, като „нерадзурите“ имат предимство в конкуренцията за привличането на 26-годишния защитник от Челси