Агуеро предупреди: Не подценявайте Юнайтед

Агуеро предупреди: Не подценявайте Юнайтед

Легендата на Манчестър Сити смята, че Нюкасъл и Тотнъм също могат да се борят за титлата

Бившият нападател на Манчестър Сити и аржентинския национален отбор Серхио Агуеро коментира битката за първото място във Висшата английска лига през настоящия сезон. Голмайсторът на "небесносините" от близкото минало определи Манчестър Юнайтед, Тотнъм и Нюкасъл за сериозни съперници на водения от мениджъра Пеп Гуардиола състав.

"Никога не трябва да подценявате Юнайтед, защото те са един от основните съперници на Манчестър Сити. Тотнъм и Нюкасъл също могат да се борят за трофея", заяви Агуеро, цитиран от goal.com.

В момента лидер в първенството на Англия е Арсенал, който има 39 точки. Втори е Ливърпул (38), а Астън Вила е на трета позиция (38).

Серхио Агуеро носи екипа на Сити между 2011 и 2021 година. 

В края на миналата седмица отборът от Манчестър допусна равенство 2:2 пред собствена публика срещу Кристъл Палас, след като четвърт час преди края на редовното време водеше с 2:0.

Треньорът на Крайова: Това не е катастрофа

"Румънски отбор не е играл в Шампионската лига от 14 години", каза Филипе Коелю

СКАНДАЛ: Нападнаха с юмруци играч на Левски след мача в Крайова

Сериозно напрежение е имало след края на мача между Университатя Крайова и Левски, завършил 2:2 в реванша от втория квалификационен кръг на Шампионската лига, твърди румънското издание Fanatik

В Румъния смятат, че УЕФА ще накаже Левски

УЕФА може да разгледа ситуацията около присъствието на фенове на Левски на реванша срещу Университатя Крайова, завършил 2:2 на стадион „Йон Облеменко“, пише Digi Sport

Михайло Мудрик го закъса още повече, замразиха му активите

Украинецът не е играл от доста време след положителна допинг проба

16 години по-късно Левски отново е в основна фаза на европейски турнир

Левски ще играе в основна фаза на европейски клубен турнир за първи път от 16 години

Манчини поиска прошка от феновете за напускането си преди няколко години

Той призна, че Италия е любовта на живота му