Албанският национал Армандо Броя ще играе под наем във Фулъм

Албанският национал Армандо Броя ще играе под наем във Фулъм

Вижте подробности

Нападателят на Челси Армандо Броя се присъединява към Фулъм под наем до края на сезона, съобщиха и двата клуба от английската Висша лига, малко след като трансферния период приключи.

Финансовите детайли по сделката не се съобщават, но според някои британски таблоиди Фулъм ще плати за ползването на играча през следващите шест месеца 4 милиона паунда. Няма информация дали заплатата ще бъде поделена между отборите или само един от двата ще я плаща.

"Аз съм изключително щастлив, че постигнахме споразумение за привличането на Армандо Броя във Фулъм, макар и само като преотстъпен. Той е млад и много талантлив нападател, който ми каза, че е щастлив да дойде при нас и много мотивиран", заяви изпълнителният директор Тони Хан в изявление за страницата на Котиджърс, какъвто е прякорът на тима.

Броя има доста ограничени шансове да играе за Челси така или иначе, а с травмите, които го преследваха, е записал едва 19 срещи. Той вкара един-единствен гол през този сезон и то точно във вратата на Фулъм през октомври. За купата на Англия има също едно точно попадение – миналия месец срещу Престън НЕ.

Мениджърът на Челси Маурисио Почетино заяви през януари, че няма намерение да го пуска никъде, тъй като го брои за важна част от състава при отсъствието на Никола Джаксън, ангажиран с националния тим на Сенегал. Сенегалците, които бяха защитаващи титлата си в турнира за Купата на Африка, отпаднаха в понеделник на осминафинал от домакина Кот д'Ивоар и Джаксън се прибра в Лондон.

Треньорът на Ница няма да подава оставка

Както и се очакваше, старши треньорът на Ница се срещна тази сутрин с футболистите, но не за да обяви оставката си, а за да ги информира, че е решил да продължи работата си и заедно да се измъкнат от трудната ситуация, в която се намират, съобщи вестник „Екип“.

Диего Симеоне: Рафиня е невероятен играч

Нямам обяснение защо не спечели „Златната топка“

Флориан Виртц: В момента най-важното е да печелим

Победите в момента са най-важни за Ливърпул, а индивидуалните постижения като голове и асистенции рано или късно ще дойдат, заяви халфът Флориан Виртц след успеха с 2:0 срещу Уест Хем в двубой от 14-ия кръг на Висшата лига.

Гуардиола след деветголовия трилър срещу Фулъм: Загубих си косата от този мач

Манчестър Сити постигна драматична победа с 5:4 срещу Фулъм във Висшата лига във вторник вечер, а мениджърът на Сити Пеп Гуардиола не пропусна да се пошегува по време на пресконференцията си след мача.

Задна ножица донесе точката за Тотнъм срещу Нюкасъл (ВИДЕО)

Кристиан Ромеро спаси “шпорите” в добавеното време с акробатичен удар

Барселона спря серията на Атлетико Мадрид с 3:1 на "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Каталунците остават на върха в Ла Лига, Левандовски изпусна дузпа

Ювентус не се затрудни с Удинезе и продължава за Купата на Италия (ВИДЕО)

Ювентус победи с 2:0 Удинезе на "Алианц Стейдиъм" в среща от осминафиналите в турнира за Купата на Италия

Станислав Шопов с тежка контузия, аут е до края на сезона

Българският национал Станислав Шопов получи тежка контузия, която ще го извади от игра до края на сезона

Манчестър Сити победи Фулъм в луд мач с 9 гола (ВИДЕО)

“Гражданите” бяха напът да изпуснат аванс от 5:1