Албиол подписа с новак в Серия А

Албиол подписа с новак в Серия А

Пиза обяви привличането на защитника Раул Албиол

39-годишният испанец подписа договор за сезон 2025/26.

Преди това той игра за Виляреал в продължение на шест години. Албиол се е състезавал още за Наполи, Реал Мадрид, Валенсия и Хетафе.

Албиол е световен и двукратен европейски шампион с националния отбор на Испания, за който има 58 мача. Бранителят има 394 двубоя в Ла Лига, 180 - в Серия А и 71 - в Шампионската лига.

Шиърър с остър коментар за трансфера на Исак

Поведението на Александър Исак и форсирането на трансфер са вредни за имиджа за футбола, заяви легендарният нападател Алан Шиърър

Гюндоган: Много ме искаха, но аз избрах Галатасарай

Илкай Гюндоган разкри, че е избрал да продължи кариерата си в Галатасарай, въпреки че е имал и други арианти

Защитник на ПСЖ потегля към Катар

Централният бранител на ПСЖ Преснел Кимпембе ще напусне тима в посока Катар, информират различни издания

Суперзвездите на Испания кацнаха в София

Националният отбор на Испания пристигна в София за старта на световните квалификации

Барселона подписа нов спонсорски договор за 60 милиона евро

Барселона обяви споразумение с технологичния бранд Midea, който ще стане спонсор на фланелката на тима

Гримзби пуснал нелегитимен играч срещу Манчестър Юнайтед

Четвъртодивизионният английски клуб Гримзби е глобен заради това, че е използвал некартотекиран играч при шокиращата елиминация на Манчестър Юнайед във втория кръг за Купата на Лигата

Глазнер заплашил Кристъл Палас, че си тръгва ако продадат Гехи

Нови разкрития по отношения на проваления трансфер на Марк Гехи в Ливърпул шокираха феновете на Острова

Карагър сравни Ливърпул с Реал Мадрид

Ливърпул затвори летния трансферен прозорец като отборът с най-големи разходи – близо 500 милиона евро

Педри: Колективът на Испания е най-голямата ни звезда

Испанският национал Педри подчерта значението на отборния дух преди старта на световните квалификации