Александър-Арнолд: Ще се раздадем в оставащите мачове

Александър-Арнолд: Ще се раздадем в оставащите мачове

„Нещата не зависят само от нас, но ние ще се постараем“

Футболистите на Ливърпул ще хвърлят всички сили в оставащите шест мача от английското първенство, обеща бранителят Трент Александър-Арнолд.

Само преди месец феновете на "червените" мечтаеха за четири трофея, но отборът отпадна от ФА Къп и Лига Европа.

Ливърпул спечели Купата на Лигата по-рано през годината и изостава на две точки от Манчестър Сити в първенството. Оставащите шест кръга ще бъдат и последни в Мърсисайд за мениджъра Юрген Клоп, който ще напусне през лятото.

В четвъртък Ливърпул спечели с 1:0 срещу Аталанта, но отпадна с общ резултат 1:3.

"След мача имахме позитивни разговори за остатъка от сезона. Остава ни един месец и ще хвърлим абсолютно всички сили. Ще направим всичко, на което сме способни. Нещата не зависят само от нас, но ние ще се постараем да се поставим във възможно най-добра позиция. Искаме да се възползваме, ако някой друг се издъни", заяви той, цитиран от ДПА.

Ливърпул вкара още в началото на мача в Бергамо, но отборът загуби сили и не успя да натисне Аталанта през второто полувреме. Александър-Арнолд бе заменен в 72-та минута, но английският национал ще бъде ключова фигура в останалите шест мача на "червените".

"През второто полувреме ми свършиха силите, но през първото играех с енергия и ентусиазъм. За мен е радост, че се завърнах от лечение на контузия и помогнах на отбора ми да спечели мача", каза още Александър-Арнолд.

Новият треньор на Челси вече е избран?

Наставникът на Страсбург се очаква съвсем скоро да стъпи в Лондон

Барселона и Борусия Дортмунд в битка за хърватски талант

Защитникът на Хайдук Сплит - Бранимир Млачич, е обект на интерес от страна на редица големи европейски клубове.

ОФИЦИАЛНО: Челси се раздели с Енцо Мареска

Мениджърът на Челси Енцо Мареска бе освободен от поста си, съобщиха официално от клуба.

БОМБА: Енцо Мареска аут от Челси

Наставникът на Челси Енцо Мареска се разделя със "сините", съобщава Фабрицио Романо.

Брахим Диас преподписва с Реал Мадрид до 2030 г.

Реал Мадрид постигна споразумение за удължаване на договора с халфа Брахим Диас, съобщава журналистът на Cadena SER Антон Меана.

Илия Груев срещу Ливърпул и с шанс да подобри рекорд на Бербатов

Футболната 2026 година във Висшата лига започва ударно с четири интригуващи мача, един от които с българско участие.