Александър Исак не мисли за трансфер

Александър Исак не мисли за трансфер

Нападателят е „напълно съсредоточен“ върху играта си за Нюкасъл във Висшата лига

Александър Исак е "напълно съсредоточен" върху играта си в Нюкасъл, въпреки че редица медии спекулират с трансфер на нападателя на "свраките" в съперника от английското първенство по футбол Арсенал.

Шведският национал има договор с настоящия си тим до лятото на 2028.

"През цялата ми кариера съм отказвал в течение на сезона да говоря за трансферни слухове. Имало е такива случаи и преди. Това не ми влияе по никакъв начин", заяви Исак в интервю за шведските медии, цитиран от Sky Sports.

"Мога да говоря само за Нюкасъл. Тук никога не съм имал проблеми и съм напълно съсредоточен върху това да направим фантастичен сезон. Имаме възможност за подобно нещо и не искам и да си помислям за друго. Слухове винаги ще има, но повечето не отговарят на истината. Само това мога да кажа".

Александър Исак има пет гола и две асистенции в 11 мача за Нюкасъл през новия сезон.

В първия си мач след паузата за националните отбори „свраките“ са домакини на Уест Хем.

Срещата е на 25 ноември (понеделник) от 22:00 часа българско време, а според букмейкъра 8888.bg фаворити в нея са именно джордитата.

Шансовете за техен успех са 66,7%, за равенство - 22,2%, а за победа на Уест Хем - 18,2%.

Очакванията са за атакуващ футбол и попадения в Нюкасъл като възможността мачът от XII кръг на английската Висша лига да завърши с „над 2,5 гола“ се оценява от 8888.bg с 63,7 процента, докато шансът за „под 2,5 гола“ е 43,5%.

Джоб Белингам не се притеснява от сравненията с брат си

Той тръгна по неговите стъпки и подписа с Борусия (Дортмунд)

Говорил ли е Роби Кийн с Бербатов за Лудогорец?

Треньорът на Ференцварош разкри дали се е допитал до своя добър приятел и бивш съотборник

Рексъм със сериозен удар, хвърли около 2 млн. паунда за Кийфър Мур от Шефилд Юнайтед

Симпатичният тим привлече опитния нападател

Милан най-накрая договори Ардон Яшари от Брюж

Дългоочакваното споразумение между Милан и Брюж за трансфера на халфа Ардон Яшари е факт, потвърди Фабрицио Романо

Лукман вече бойкотира Аталанта, защото не го пуска в Интер

Нападателят на Аталанта Адемола Луукман за втори пореден ден бойкотира тренировъчния процес в клуба, съобщават италианските медии

Вирц: За мен няма значение колко пари е платил Ливърпул, аз искам просто да играя футбол

Германският национал си пожела титлата от Висшата лига през дебютния си сезон

Дебютът на Погба за Монако се отлага

Има шанс той да дебютира чак през октомври

Пуснаха Партей под гаранция, ще може да играе в Ла Лига

На ганаеца му бяха повдигнати обвинения за изнасилване

Наполи приключва три сделки съвсем скоро

Шампионът Наполи продължава да е сред най-активните италиански отбори на трансферния пазар през това лято, като е близо до завършването на още три сделки