Аморим не се притеснява за бъдещето си

Аморим не се притеснява за бъдещето си

"Не съм такъв човек", каза мениджърът на Ман Юн

Старши треньорът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим заяви, че не се притеснява за работата си, въпреки поражението от Брентфорд.

Оптимизмът, породен от победата над Челси в миналия кръг от Висшата лига, изчезна след загубата с 1:3 от Брентфорд, която оставя Юнайтед в долната половина на таблицата.

"Червените дяволи" имат 34 точки в 33-те мача под ръководството на Аморим в лигата и все още нямат поредни победи в първенството.

Обещаното подобрение след трагичното 15-о място в края на миналия сезон все още не се е осъществило, а португалецът все по-често трябва да отговаря на въпроси за бъдещето си.

"Никога не се притеснявам за работата си – не съм такъв човек. Това не е мое решение. Ще давам най-доброто от себе си всяка минута, докато съм тук", каза Аморим пред BBC.

ОБЗОР: Селта изхвърли ПАОК от Лига Европа (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Болоня надви Бран, а Нотингам е напред, въпреки, че падна от Фенербахче

ОБЗОР: Кристъл Палас и АЗ Алкмаар взеха след поправителен билети за осминафиналите в ЛК (ВИДЕО)

Вижте всички резултати

Чочев: Изпуснахме нашите положения

Халфът на Лудогорец Ивайло Чочев направи кратък коментар след поражението на тима с 0:2 от Ференцварош в срещата реванш от плейофния кръг на Лига Европа

Панатинайкос продължи напред след драма с дузпи в Лига Европа (ВИДЕО)

Червен картон в продълженията не спря гръцкия тим в Пилзен

Лил сложи край на мечтите на Цървена зведа в Лига Европа (ВИДЕО)

След продължения французите взеха своето

Хьогмо: Казвах от първия ден, че трябва да подобрим интензитета

Наставникът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо назова причините, поради които "орлите" загубиха с 0:2 плейофния реванш срещу Ференцварош в Унгария