Анчелоти: Гуардиола не си вярва за 1% шанс за класиране

Анчелоти: Гуардиола не си вярва за 1% шанс за класиране

Карло Анчелоти направи сравнение между съдийството в Шампионската лига и Ла Лига

Той призна, че се чувства много по-спокоен с реферите в Европа. Както е известно, “белите” неколкократно през този сезон изразиха недоволство от това, че са били ощетени в испанското първенство, като това бе и една от основните теми в последните им три срещи в Ла Лига.

Преди реванша с Манчестър Сити италианецът заяви още, че не мисли, че Джосеп Гуардиола е бил искрен в изказването си, че неговият отбор има само 1% шанс да отстрани Реал Мадрид след загубата в първия мач. Карлето добави, че Рюдигер може да започне титуляр в реванша с “гражданите”, а Чуамени да бъде преместен с халфовата линия. Лукас Васкес, който поднови тренировки, обаче не е напълно готов, и няма да бъде титуляр в утрешния двубой, като ще остане на пейката за началото.

“Какво очаквам от мача? Да бъде зрелищен и много труден. Трябва да се подготвим. Планът ни е същият, както и за миналия мач, но трябва да имаме предвид, че ще бъде трудно.Гуардиола не мисли наистина това, което каза. Утре ще го питам преди мача. Ние не мислим, че имаме 99% шанс да продължим. Имаме леко предимство след първия мач и трябва да го използваме.

Рюдигер може да започне, Чуамени може да играе в халфовата линия, а Асенсио да бъде централен защитник. Ще видим. Трябва да видим и как ще е Валверде, който изпитваше известен дискомфорт след мача с Осасуна. Отдясно може да играе и Раул Асенсио. Лукас Васкес може да бъде на пейката, но няма да започне, защото не е напълно възстановен", заяви Анчелоти.

Италианецът добави следното по темата за съдийството:

"Нямам какво да добавя. Изненадан съм, че това продължава да се случва. Не сме доволни от това, което се случи срещу Осасуна, Атлетико... имаше три мача, в които бяхме ощетени от решенията. Надяваме се, че Белингам няма да бъде наказан. В евротурнирите има по-малко спорни решения и по-малко намеси на ВАР. Там технологията се намесва само когато е нужно. В Шампионската лига свирят най-добрите рефери от всяка страна, така че качеството е много високо. Предпочитам реферите в ШЛ, чувствам се по-покоен с тях".

Снимка: БГНЕС

Валенсия с нов разочароващ резултат, не успя да победи Майорка на "Местая"(ВИДЕО)

Затъването на "прилепите" продължава с пълна сила

Ханзи Флик ще реши след края на сезона дали да остане в Барселона

Германският треньор се наслаждава на ежедневието си в настоящата ситуация

Дортмунд на 6 точки от върха в Бундеслигата (ВИДЕО)

„Жълто-черните“ спечелиха дербито на двете Борусии

Милан иска да си върне Тиаго Силва

41-годишният защитник прекрати договора си с Флуминензе

Интер се провали срещу Болоня и отпадна на 1/2-финалите за Суперкупата (ВИДЕО)

Това се случи след дузпи

Фабиан Нюрнбергер влезе като смяна за Дармщад при ремито срещу Падерборн (ВИДЕО)

Двата тима завъртяха реми 2:2

Огромен скандал избухна в Нова Зеландия: Наказаха национал за 5 години

Причината за това са нелегални залози

Къртис Джоунс: Салах се извини пред отбора

Той даде интересно интервю след ремито с Лийдс

Голям проблем за Борнемут! Тайлър Адамс пропуска три месеца заради травма в коляното

Това обяви мениджърът на тима Андони Ираола