Анчелоти няма да задържа Санчес насила

Анчелоти няма да задържа Санчес насила

Ако остане, ще се радвам. Ако реши, че е необходимо да напусне, това е неговото право. Няма проблем", заяви наставникът

 Старши треньорът на Байерн (Мюнхен) Карло Анчелоти заяви, че ще уважи желанието на полузащитника Ренато Санчес да напусне отбора. През миналия сезон 20-годишният португалски национал сезон рядко получаваше възможност за изява.

"Санчес знае своята роля в Байерн. Той разбира, че има голяма конкуренция. Ако остане, ще се радвам. Ако реши, че е необходимо да напусне, това е неговото право. Няма проблем", заяви наставникът.

Междувременно Байерн обяви трансфера на полузащитника Джошуа Зирксее от Фейенорд. Той е на 16-години и ще играе във втория отбор на баварците. Подробности по сделката не бяха оповестени.

Арсенал привлича Влахович от Ювентус със свободен трансфер

Арсенал проявява интерес към нападателя на Ювентус Душан Влахович пише "Мундо Депортиво".

Дани Карвахал напуска Реал Мадрид

Капитанът на Реал Мадрид - Дани Карвахал, ще напусне в края на сезона на испанската футболна Ла Лига, съобщиха от „Кралския клуб“.

Хари Кейн готов да подпише нов договор с Байерн Мюнхен

Хари Кейн е готов да обвърже дългосрочното си бъдеще с Байерн Мюнхен, но капитанът на националния отбор на Англия е поставил важно финансово условие за подписа си.

Има сделка: Моуриньо се разбра с Реал, остава само подписът

Жозе се завръща в Мадрид

Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп