Анчелоти: Писна ми от Винисиус

Анчелоти: Писна ми от Винисиус

Треньорът на Реал Мадрид - Карло Анчелоти, призна, че вече му е писнало да отговаря на въпроси, свързани с бъдещето на  Винисиус

От известно време клуб от Саудитска Арабия проявява интерес към бразилското крило и мноцина смятат, че той ще бъде изушен от главозамайващата оферта.
 
„Уморен съм, наистина. Но не и притеснен, защото виждам, че Вини е щастлив. И ние сме щастливи с него. Това е тема, която се обсъжда навън, не в клуба.
 
След контузиите си той започна да навлиза в добра физическа форма и е много мотивиран. Виждам щастлив играч, който иска да влезе в историята на този клуб“, каза Анчелоти.
 
Снимка: БГНЕС
Треньорът на Байерн: Гладни сме за победи

Старши треньорът на Байерн Мюнхен Венсан Компани остана доволен от успешното начало на сезона и спечелената Суперкупа на Германия след победата с 2:1 над Борусия Дортмунд.

Без промени в групата на ОФИ за реванша с ЦСКА

Носителят на Купата и Суперкупата на Гърция ОФИ ще разчита на същите 23 играчи, които бяха в групата за днешния си домакински мач срещу Волос от първия кръг на гръцката Суперлига. Срещата започва в 19:30 часа. 

Манчестър Сити търси новия Родри

Мениджърът на Манчестър Сити Енцо Мареска заяви, че приоритет за клуба е привличането на достоен заместник на напусналия халф Родри.

Рома привлича под наем Джейдън Остерволде от Фенербахче

Нидерландецът ще игре в римския тим

Еспаньол иронизира Винисиус заради симулациите му

Напрежението около кариоката започна още през първото полувреме

Треньорът на АЕК Николич преди реванша с Левски: Доволен съм от набраната инерция

Специалистът изрази задоволството си от успеха с 4:0 над Ираклис