Анди Робъртсън: Вече мислим за Манчестър Сити

Анди Робъртсън: Вече мислим за Манчестър Сити

Защитникът на Ливърпул коментира успеха над Реал (Мадрид)

Фокусът на всички в Ливърпул се е изместил върху предстоящия мач с Манчестър Сити в момента, в който съдията сложи край на двубоя срещу Реал Мадрид в Шампионската лига, заяви бранителят Анди Робъртсън след победата с 2:0 на "Анфилд".

Ливърпул спечели с голове на Алексис Мак Алистър и Коди Гакпо през второто полувреме, а освен това Мохамед Салах пропусна дузпа като и Килиан Мбапе направи същото за Реал Мадрид. Така мърсисайдци записаха пета поредна победа и останаха еднолично начело на най-престижния клубен турнир.

В следващия си мач Ливърпул ще посрещне Манчестър Сити, който е втори в класирането на Висшата лига с осем точки зад лидера от Мърсисайд.

"Започнахме да се подготвяме за мача с Манчестър Сити веднага след последния съдийски сигнал. Още като се прибрахме в съблекалнята. Сигурен съм, че в момента (в минутите след края на мача - б.пр.) треньорите вече си говорят за следващия двубой. Познавам ги добре и знам, че е така", заяви Робъртсън, цитиран на клубния уебсайт.

"За футболистите е малко по-различно. Сега ще възстановяваме, ще опитаме да спим възможно най-дълго и утре всичко започва наново. И ние обаче знаем колко важен е мачът в неделя. Чакаме го с нетърпение и се надявам да се представим по сходен начин като днес. В двубоя с Реал Мадрид се раздадоха всички и това трябва да се случи отново в неделя".

Световен шампион за Моуриньо: Малък човек

Тюрам недоволен от гледната точка на Специалния за скандала в Лисабон

Прогноза: Победа за Лил в Лига Европа

Цървена Звезда с тежка визита във Франция

Чилаверт защити Престиани

Винисиус е първият, който обижда всички, обяви бившият вратар

Донарума: Да играя с Меси беше много специално

Това е един от най-хубавите спомени в живота ми

Александър Исак се завръща в игра за Ливърпул през март

Нападателят Александър Исак може да се завърне в игра за Ливърпул до края на следващия месец, разкри мениджърът на английския футболен клуб Арне Слот.

Артета след равенството с Уулвърхямптън: Можем да обвиняваме само себе си

Мениджърът на английския футболен клуб Арсенал Микел Артета призна, че отборът му може единствено да обвинява себе си за изпуснатата преднина от два гола при равенството 2:2 срещу последния във Висшата лига Уулвърхямптън.