Анри: Мбапе е по-талантлив от Холанд

Анри: Мбапе е по-талантлив от Холанд

Бившият нападател на Арсенал и Барселона Тиери Анри направи смело сравнение по време на първия мач между Манчестър Сити и Реал Мадрид

Испанците постигнаха побед 3:2 в Шампионската лига, а френската легенда заяви открито предпочитанията си за сънародника си Килиан Мбапе пред Ерлинг Холанд.

"За мен Килиан има повече талант. Ще ви обясня. Той се опитва да играе като централен нападател в последната година и половина. Опитаха го на тази позиция в Пари Сен Жермен и не се получи много. Сега той прави това в Реал Мадрид - най-големия клуб в Европа. Трябва да се адаптира. Докато Холанд играе като деветка от началото на кариерата си", каза французинът пред CBS Sports.

"Бих избрал Мбапе за нападател в моя отбор, защото той предлага различни възможности. За треньора той може да играе отдясно, отляво, в центъра. Дали Холанд може да играе на различна позиция от деветка? А и попитайте някой защитник кой от двамата предпочита да пази", каза още Тиери Анри. 

Снимка: БГНЕС

Официално: Моуриньо се завърна в Бенфика

„Искам да благодаря за доверието“, заяви Жозе при представянето си

Национал на България пред завръщане в игра

Виктор Попов вече тренира с Корона

На Острова: Уест Хям сменя Греъм Потър с Франк Лампард

Ръководството на „чуковете“ проучва тази възможност след слабото начало на сезона

Прогноза: Ударно начало на Сити в Шампионска лига

"Гражданите" приемат шампиона на Серия А

Исак благодари на феновете за “невероятната вечер”

Шведът дебютира за Ливърпул снощи при драматичната победа над Атлетико

Конте: Попитах Де Бройне някои неща за играта на Ман Сити

Наставникът на Наполи призна делото си преди мача довечера

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи в последните си годишни отчети, въпреки че пропусна мачове от Шампионската лига и преживя най-лошия сезон в историята си във Висшата лига.

Луис Енрике: С качеството на нашите футболисти няма изненади

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике изказа високо мнение за футболистите си, които започнаха защитата на титлата си в Шампионската лига с категорична победа с 4:0 над Аталанта в сряда вечер.

Арне Слот: За победа над отбор като Атлетико, трябва да го направите със собственото му оръжие

Мениджърът Арне Слот похвали манталитета на своя Ливърпул, след като гол на Върджил ван Дайк в добавеното време осигури победата с 3:2 над Атлетико Мадрид в първия кръг на Шампионската лига стадион "Анфийлд".