АПОЕЛ освободи български специалист

АПОЕЛ освободи български специалист

В тима от Никозия играе Георги Костадинов

АПОЕЛ (Никозия) освободи българина Иван Славов от поста главен скаут след по-малко от четири месеца съвместна работа, съобщиха от елитния кипърски футболен клуб. Славов беше назначен на позицията на 28 юни. 

Преди това в България той беше тактически анализатор в щаба на Красимир Балъков в националния отбор, а след това и в ЦСКА 1948, а в последствие в периода 1 март 2021 - 31 март 2022 година Славов беше и част от екипа на Азрудин Валентич в Ботев (Пловдив).

"АПОЕЛ обявява прекратяване на взаимоотношенията си с Иван Слалов, който заемаше позицията на главен футболен скаут. Пожелаваме на Иван всичко най-добро в бъдеще", се казва в официалното съобщение на ръководството на кипърския клуб. 
 
В АПОЕЛ играе доскорошният български национал Георги Костадинов.

Гуардиола: Трябва да се адаптираме към студа

Халфът на Манчестър Сити Фил Фоудън ще може да играе срещу норвежкия отбор Бодьо/Глимт в Шампионската лига, въпреки че има фрактура на ръката, заяви мениджърът на “гражданите” Пеп Гуардиола

Кремонезе и Верона "спукаха топката" с 0:0

Кремонезе и Верона завършиха 0:0 в среща от 21-ия кръг на Серия А

Арбелоа: Освиркванията срещу Вини отслабват Реал Мадрид

Старши треньорът на Реал Мадрид - Алваро Арбелоа, защити Винисиус, след като бразилецът бе освиркан от "Сантиаго Бернабеу" при победата над Леванте в Ла Лига

Гьозтепе стартира 2026 година с успех над Ризеспор

Гьозтепе на Станимир Стоилов започна годината със страхотна победа с 3:1 у дома над Ризеспор

Марк Гехи: Сега съм в най-добрия клуб в Англия

Манчестър Сити финализира един от най-значимите трансфери през зимния прозорец, привличайки капитана на Кристъл Палас Марк Гехи

Тибо Вион подписа в Люксембург

Бившият футболист на ЦСКА Тибо Вион най-накрая си намери отбор