Аякс си хареса звездата на Гьозтепе

Аякс си хареса звездата на Гьозтепе

Ромуло

Голмайсторът на Гьозтепе Ромуло може да поеме към Ередивизи от втория опит. Бразилецът е обект на интерес от доста клубове, като сред тях е и Аякс. Новината е на нидерландското издание VoetbalPrimeur.

Грандът от Амстердам търси заместник на своя нападател Брайън Броби, който най-вероятно ще напусне, и една от опциите е 23-годишният футболист на "жълто-червените". 

През зимата Ромуло беше желан от друг нидерландски клуб - Фейенорд. Тогава офертата на ротердамци от 8 млн. евро беше отхвърлена от ръководството на турския клуб. 

През този сезон Ромуло има 28 мача във всички турнири, в които е вкарал 15 гола и е направил 8 асистенции. Бразилецът беше взет от Станимир Стоилов в Гьозтепе в началото на 2024 година от Атлетико Паранаензе, където имаше спорадични изяви. 

Кандидат за президент на Барса иска да покани Меси в клуба

Виктор Фонт ще опита да наследи мястото на Жоан Лапорта

Глобиха нападател на Дортмунд заради притежание на оръжие

Адейеми е разполагал с месингов бокс и електрошоков пистолет

Зидан е фаворит за нов селекционер във Франция

Очаква се той да замени Дидие Дешан след Мондиал 2026

Защитник на Реал Мадрид аут за поне две седмици

Едер Милитао е с травма

Испански национал пред раздяла с Леверкузен

Интерес към Алехандро Грималдо не липсва

Арсенал без бразилски национал до януари

Габриел се контузи в мач на националния си отбор

Погба е готов за игра

Завръща се в събота

Рома иска нападател на Тотнъм

"Вълците" се прицелиха в Матис Тел

Монтела: Предстоят ни два финала

"Важно е да не летим в облаците, което може да се случи", каза селекционерът на Турция