Армения и Уелс със саоубийствено реми в Ереван(ВИДЕО)

Армения и Уелс със саоубийствено реми в Ереван(ВИДЕО)

Двата тима взеха по точка

Националните отбори на Армения и Уелс завършиха наравно 1:1 на “Вазген Саркисян” в Ереван в двубоя помежду им от предпоследния кръг на евроквалификациите в група D.

Домакините взеха ранен аванс още в петата минута, когато Лукас Зелараян се разписа с далечен шут. В последните секунди на първото полувреме обаче гостите успяха да възстановят равенството. Тогава след силно хвърляне на тъч в опита си да изчисти топката Наир Тикнизян си отбеляза автогол с глава. В 61-вата минута Вахан Бичакчян можеше да върне преднината на своя тим, но при изстрела му от дъгата на наказателното поле топката се отби в напречната греда. В оставащите минути и двата тима не успяха да се възползват от головите си възможности и така равенството се запази.

Уелс е на втората позиция в групата с актив от 11 точки, а Армения е на четвъртото място с 8 пункта. Ремито не е благоприятно за нито един от двата отбора, тъй като ако третият Хърватия (10 т.) спечели гостуването си на Латвия по-късно днес, бронзовият медалист от Мондиал 2022 ще задмине уелсците и ще изхвърли арменците от борбата за участие на Евро 2024.

Потвърдено: Мадуеке напусна Челси

Английският национал подписва с Арсенал

Наш съдия ще дебютира в Шампионската лига

Радослав Гидженов ще свири мача Кайрат (Казахстан) – КуПС (Финландия) в края на юли

Титуляр на Брага аут за визитата на Левски

25-годишният бивш испански младежки национал страда от контузия

Съдии от Казахстан за Арда - ХИК Хелзинки

Мачът е от втория квалификационен кръг за Лигата на конференциите

Босненски и украински рефери за мачовете на Черно море в Европа

„Моряците“ срещат Истанбул Башакшехир в квалификациите за Лигата на конференциите

Италианец ще свири Левски – Брага

Белгийска съдийска бригада за реванша в Португалия

Милан представи нов вратар

Договорът на Пиетро Терачано е за един сезон с опция за продължаване

Левски вече продава билети за мача с Брага

Пропуските сега са за притежателите на карти, в свободна продажба - от вторник

Моуриньо взе решение за бъдещето си

Треньорът иска отново да работи в родината си